reklama

Apple reaguje na kauzu #BendGate

Apple reaguje na kauzu #BendGate
2014-09-26T08:43:24+02:00
• 26. 9. 2014

Krátce po představení iPhonů 6 se vynořila kauza s ohnutým model 6 Plus. Někteří majitelé si všimli, že při běžném používání a nošení v kapse u kalhot došlo k ohnutí zařízení. Následně se této informace chytli youtubeři a vyzkoušeli, jak moc je iPhone 6 Plus odolný. Záhy se začaly objevovat další videa s testy jiných smartphonů. Aféra získala pojmenování BendGate.

Sám Apple ve svém prohlášení uvádí, že se ozvalo jen 9 zákazníků, kteří zaregistrovali tento problém u svého zařízení. Samozřejmě se nezapočítávají ti, kteří si ohnuli iPhone 6 Plus dobrovolně. Záhy Apple pozval vybrané novináře do své laboratoře v Cupertinu, kde jim ukázal, jak probíhají testy odolnosti u smartphonů. Na celou ukázku se můžete podívat ve videu níže.

Kauza BendGate se rozšířila po celém internetu. Jiné společnosti ucítili marketingovou příležitost a začaly vytvářet reklamní kampaně s touto tématikou. Ani lidská tvořivost nezůstala stranou. Zejména na sociálních sítích najdete podobně vtípky, pokud vyhledáte slovo #BendGate.

Bendgate-There-Is-No-iPhone-1 ByY3XlLIgAAnruF ByZbvNaCIAAfEAG ByabsNOIAAIHFgt BybIxo-IYAEYE41 gsmarena_001 (4) nokiabend LGbendgate

Zdroje: engadget.com, cnet.com, digitalsynopsis.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat