reklama

Vyšla nová verze zdravotnické aplikace StressLocator 2.0

Vyšla nová verze zdravotnické aplikace StressLocator 2.0
2014-08-16T14:40:46+02:00
• 16. 8. 2014

Zhruba před měsícem jste se mohli na našem webu dočíst o  zajímavém zdravotnickém zařízení pro operační systémy iOS a Android, které jsme recenzovali (odkaz na původní článek ZDE). Vývojáři aplikace si recenzi přečetli a ukázkově předvedli, jak se má vývojář o aplikaci a své uživatele starat. V nové verzi toho přibylo mnoho, a dokonce autoři zapracovali i na použitelnosti aplikace pro více členů v rodině.

Výstřižek

V mé recenzi jsem aplikaci vytkl to, že při používání se výsledky všemožně promíchávaly, což způsobilo chaos v historii výsledků. Nebyla zde možnost zapnout si profil se svým nastavením věku, čímž nebyl výsledek výpočtů s věkem přesný, nově si můžete v nastavení zapnout vícenásobné profily.

Změnila se taktéž nabídka, kde vybíráte typ měření, nově se mi zdá vše o dost přehlednější. Novinkou je taky landscape mód, což je používání aplikace ve vodorovné poloze vašeho zařízení. Dle slov autorů došlo i k opravení chyb a vylepšení přesnosti celé aplikace a hodnot.

Screenshot_2014-08-15-23-35-21 Screenshot_2014-08-15-23-35-31

logo-app StressLocator Pro Petr Kolman 5,33 US$ ANDROID   logo-app Stress Locator Free Petr Kolman Zdarma ANDROID

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat