Společnost Cyanogen Inc. odhalila nové logo

Společnost Cyanogen Inc. odhalila nové logo
2014-04-04T12:19:23+02:00
• 4. 4. 2014

Cyanogen Inc. je známá především svým systémem CyanogenMod založeným na Androidu, který je stále více populární. A tato společnost představila své nové logo, které má poukazovat na směr, jakým se chce dále společnost ubírat.

brand_reveal_1

Logo se skládá z šestiúhelníků, které mají symbolizovat pilíře, na kterých je celá tato ROM stavěna. Samotné jádro je symbolem přizpůsobitelnosti, tedy toho, díky čemuž se CyanogenMod stal jednou z nejpopulárnějších dnešních ROM, které jsou dostupné. Okolo tohoto jádra jsou ještě 2 části, které mají ukazovat na bezpečnost a také to, že se jedná o Open Source projekt. Tato 3 hlavní slova jsou to, čím se společnost hodlá prezentovat v budoucnosti.

brand_reveal_2
Samotné logo však lze chápat i jinak. Při bližším pozorování si můžete všimnout, že okolo samotného jádra se vyskytuje písmeno „C“. Tím chce Cyanogen Inc. vyjádřit úzké propojení mezi samotnou firmou a komunitou. Ta je pro společnost velice důležitá, a také si toho je plně vědoma. Díky této úzké spolupráci pak dochází k vydávání bezpečnější a stabilnější ROM.

Společnost tak nevynechává z projektu ani maskota Cida. Ten má být nyní logem určeným právě pro komunitu, která se velkou měrou postarala o to, kde se CyanogenMod nyní nachází.

brand_reveal_4

Zdroj: cyanogenmod.org

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jiří Smrž

Fanoušek operačního systému Android, ale se zkušenostmi i s iOS a Windows Phone. Ve volném čase se rád věnuje sportům a sledování filmů nebo seriálů.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat