reklama

Android Silver – projekt zaloĹľenĂ˝ na spolupráci s operátory spekulace

Android Silver – projekt zaloĹľenĂ˝ na spolupráci s operátory [spekulace]
2014-04-04T21:14:17+02:00
• 4. 4. 2014

Google nedávno pĹ™edstavil zcela novou odnoĹľ Androidu nesoucĂ­ oznaÄŤenĂ­ Wear. Tento systĂ©m je urÄŤenĂ˝ specificky jen pro nositelná zařízenĂ­ – zejmĂ©na pro chytrĂ© hodinky. V tĂ˝dnu se objevilo další oznaÄŤenĂ­ v podobÄ› Android Silver, ale tentokrát nejde o verzi systĂ©mu. MÄ›lo by se jednat projekt, v kterĂ©m budou zapojeni hlavnÄ› mobilnĂ­ operátoĹ™i.

28771480731666088

Webu AndroidPolice se podaĹ™ilo zĂ­skat nÄ›kolik snĂ­mkĹŻ ze starší prezentace – pĹ™ibliĹľnÄ› z konce minulĂ©ho roku. V nĂ­ se částeÄŤnÄ› odhaluje program Android Silver, kterĂ˝ by se mÄ›l zaměřit na propagaci samotnĂ©ho systĂ©mu.

KonkrĂ©tnÄ› by mÄ›ly vzniknout speciálnĂ­ kiosky v obchodech operátorĹŻ, jenĹľ budou řádnÄ› oznaÄŤeny. SoučástĂ­ bude pÄ›t smartphonĹŻ od pĹ™ednĂ­ch vĂ˝robcĹŻ bez modifikacĂ­ – případnÄ› s kompletnÄ› ÄŤistĂ˝m Androidem.

nexusae0_wm_2

Operátor dále zajistí vyškolenou obsluhu, aby napomohla zákazníkům s nákupem, přenosem dat do nových smartphonů a s problémy, které by mohly nastat. Navíc by měla být k dispozici služba skrze Hangouts pro řešení problémů nebo dotazů.

Prezentace odhaluje ještě několik detailů, ale ty zatím nejsou podstatné. Věrohodnost těchto informací není zatím podložena. Je možné, že se jedná o starší projekt, který nikdy nebude realizován, případně se na něm dále pracuje.

Pokud se na Android Silver podíváme s trochu větším odstupem a připojíme informaci o možném vstupu Googlu mezi mobilní operátory, možná se díváme jen na část většího projektu.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim