reklama

Android Silver – projekt založený na spolupráci s operátory spekulace

Android Silver – projekt založený na spolupráci s operátory [spekulace]
2014-04-04T21:14:17+02:00
• 4. 4. 2014

Google nedávno představil zcela novou odnož Androidu nesoucí označení Wear. Tento systém je určený specificky jen pro nositelná zařízení – zejména pro chytré hodinky. V týdnu se objevilo další označení v podobě Android Silver, ale tentokrát nejde o verzi systému. Mělo by se jednat projekt, v kterém budou zapojeni hlavně mobilní operátoři.

28771480731666088

Webu AndroidPolice se podařilo získat několik snímků ze starší prezentace – přibližně z konce minulého roku. V ní se částečně odhaluje program Android Silver, který by se měl zaměřit na propagaci samotného systému.

Konkrétně by měly vzniknout speciální kiosky v obchodech operátorů, jenž budou řádně označeny. Součástí bude pět smartphonů od předních výrobců bez modifikací – případně s kompletně čistým Androidem.

nexusae0_wm_2

Operátor dále zajistí vyškolenou obsluhu, aby napomohla zákazníkům s nákupem, přenosem dat do nových smartphonů a s problémy, které by mohly nastat. Navíc by měla být k dispozici služba skrze Hangouts pro řešení problémů nebo dotazů.

Prezentace odhaluje ještě několik detailů, ale ty zatím nejsou podstatné. Věrohodnost těchto informací není zatím podložena. Je možné, že se jedná o starší projekt, který nikdy nebude realizován, případně se na něm dále pracuje.

Pokud se na Android Silver podíváme s trochu větším odstupem a připojíme informaci o možném vstupu Googlu mezi mobilní operátory, možná se díváme jen na část většího projektu.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim