BlackBerry Q30 odhalen na snímku s ochrannými obaly

BlackBerry Q30 odhalen na snímku s ochrannými obaly
2014-04-15T14:20:10+02:00
• 15. 4. 2014

Zatímco společnost BlackBerry stále záhadně mlčí o připravovaných novinkách pro tento rok, na veřejnost uniká čím dál více materiálů týkajících se právě dlouho očekávaných modelů. Toho si zajisté nemůžou nepovšimnout zahraniční média, která nedočkavě vyhlíží plán, jakým by se měl kanadský výrobce vydat, aby znatelně upadající zájem konečně nabral správný směr. V posledním úniku můžeme spatřit ochranné obaly po boku modelu BlackBerry Q30 známým pod kódovým označením Windermere.

BlackBerry Q30 v obalu

Zařízení s přívlastkem Q30 má být zařazeno mezi špičku v produktové nabídce a o jeho výrobu se postaralo samotné BlackBerry, které má navíc uzavřenou partnerskou smlouvu s Foxconnem na výrobu zařízení s výbavou charakteristickou pro základní nebo nižší třídu. QWERTY klávesnice bude fungovat v kombinaci s dotykovým displejem, kde zřejmě jednotlivá písmenka sice nahradí softwarové řešení, ale čísla nebo znaky se tomu již nevyhnou.

Myšlenka, jak zvětšit displej, přitom zanechat hardwarovou klávesnici, vypadá skvěle a zaslouží si slova chvály. Každopádně může jít jen o testovací zařízení, jehož pravou tvář poznáme až při oficiálním představení. Nakonec poslední známé specifikace zahrnují 4,5palcový displej s rozlišením 1440 x 1440 pixelů, čtyřjádrový procesor Snapdragon 801 (MSM8974AB) s taktovací frekvencí 2,36 GHz, grafický čip Adreno 330 nebo 3GB operační paměť RAM.

BlackBerry Q30BlackBerry Q30 - obalyBlackBerry Q30 - obal

Zdroj: phonearena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat