reklama

Alternativní zamykací obrazovka SlideLock

Alternativní zamykací obrazovka SlideLock
2014-02-09T10:13:22+01:00
• 9. 2. 2014

Na Android najdeme mnoho aplikací, které různě vylepšují zamknutou obrazovku. S poměrně zajímavým nápadem přišli vývojáři Silver Finger Software.

unnamed_result

Obrazovka SlideLock vám dovolí získávat důležitá oznámení přímo na vaši zamykací obrazovku. Všechna oznámení si můžete rovnou přečíst, aniž byste museli vaše zařízení odemknout.

unnamed (1)_result unnamed (2)_result

Pomocí tažení doleva získáte okamžitý přístup ke kameře, tažením doprava obrazovku odemknete. Během přijetí jakékoliv zprávy či notifikaci se SlideUnlock na chvíli rozsvítí, aby se na tuto událost uživatel mohl ihned podívat.

unnamed (3)_result unnamed (4)_result

SlideLock nabízí možnost nastavit si pouze aplikace, ze kterých informace chcete získávat, přičemž z nezatržených se zprávy na obrazovce ukazovat nebudou.

logo-app SlideLock Locker Silver Finger Software Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim