reklama

Mobilní aplikace: Jak prorazit

Mobilní aplikace: Jak prorazit
2014-01-17T15:47:42+01:00
• 16. 1. 2014

Vývojářská skupina Google Developer Group Jihlava pořádá na Vysoké škole polytechnické v Jihlavě v pátek 7. února 2014 v 16:00 hodin přednášku o tom, jak se prosadit ve světě mobilních aplikací.

header - Facebook2-01

Tématem navazujeme na předchozí přednášku, která byla lehkým úvodem do vývoje mobilních aplikací pro dvě hlavní platformy – Android a iOS. Na únorové setkání jsme pozvali Davida Vávru, autora úspěšné aplikace Dlužníček (Settle Up), který v současné době pracuje jako Android Developer ve svobodné firmě Inmite. Ve své přednášce nám představí příběhy dvou indie aplikací – Timely a Dlužníčka.

Obě aplikace vyvinuli studenti nadšení do Androidu během studia na vysoké škole. Dlužníčku se dnes daří na pěti mobilních platformách a Timely nedávno koupil samotný Google. Přijďte si poslechnout, co vše stálo za těmito úspěchy. V plánu je také tradiční afterparty, kde bude příležitost si s Davidem osobně popovídat a připravujeme i malé překvapení… Ale o tom tu nebudeme mluvit, že?

Vstup je zdarma, ale je nutné se registrovat na http://goo.gl/lxcpmb.

Google Developer Group Jihlava je nezávislá skupina vývojářů spadající pod GUG.cz. Naším cílem je vytvořit v Jihlavě živou komunitu lidí se zájmem o technologie a vývoj mobilních (a jiných) aplikací, předávat si zkušenosti, vědět o sobě. Ve spolupráci s VŠPJ pořádáme akce, na které si zveme zajímavé hosty, kteří mají o technologiích co říct.

Sledujte GDG Jihlava na Facebooku nebo Google+ a nenechte si ujít naše další akce!

reklama
reklama

Redakce

Dotekománie vás provede světem mobilních zařízení a technologií. Čtěte, ptejte se, komentujte.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim