reklama

Hangouts pro Android – konečně s indikací, kdo je online apk

Hangouts pro Android – konečně s indikací, kdo je online [apk]
2013-09-25T21:34:59+01:00
• 25. 9. 2013
3

Aplikace Hangouts pro Android nahrazuje původní komunikační nástroj GTalk. Ačkoliv se nová aplikace povedla, tak stále obsahovala nepřeberné množství nedodělků, přičemž absence jednoho vadí spoustě uživatelů dodnes. Jedná se o možnost rozeznat, kdo je online a kdo offline.

03

Nová aktualizace přináší tuto vychytávku, přičemž zvolili jednoduché rozeznávání u každého kontaktu skrze ikonu Hangouts. Jakmile jste online, tak se u vašeho jména zobrazí ikonka zelená. V opačném případě šedá.

Objevuje se také nová funkce pro skrytí kontaktu. Stačí na jakémkoliv podržet prstem a pak zvolit „Skrýt kontakt“. Pokud vám někdo zašle fotografii, tak nově ji můžete po otevření přibližovat a oddalovat.

Aktualizace by měla být dostupná pro všechny během několika dní. Konkrétně se jedná o verzi 1.2 (apk) .

logo-app Hangouts Google Inc. Zdarma ANDROID

Zdroj: plus.google.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

robert svantner

26. 9. 2013, 11:34

…. ja tomu asi nerozumiem :) na co mi je, vidiet stav online/offline v zozname uzivatelov ??? Ja ho potrebujem vidiet v zozname ludi, kde mam rozpisanu konverzaciu a u konkretneho cloveka s ktorym si pisem. (Seda a neseda ikonka im nefunguje) Uzivatela si najdem v zozname len raz a uz ho nezatvaram. V globale si pisem s 15 uzivatelmi, tak preco by som mal zatvarat komunikaciu ? Aby som ho potom musel hladat v kontaktoch a videl ci je online ???? Nerozumiem tomuto update a nerozumiem ani hangoutu. V PC aplikacii je jednoducha zelena ciara pri fotke, to nevedia naimplementovat aj do android app ????

No spis se divim, ze odebrali neco, co tam bylo a bez ceho je to nepouzitelne :) Ja kvuli tomu jak v gmailu tak na telefonu jedu porad na stare verzi Gtalku

Vladislav Kluska

25. 9. 2013, 21:46

Konečně! Že to ale trvalo, dodat takovou malou drobnost…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim