reklama

Dotekománie doporučuje #1 – Browser Guru (Android)

Dotekománie doporučuje #1 – Browser Guru (Android)
2013-08-24T12:05:53+01:00
• 27. 7. 2013

Pokud vlastníte mobilní telefon s Androidem, jistě vás potěší tato zpráva. Jestli vám vadí neustále manuální vybírání prohlížeče podle momentálního připojení dat (3G/2G), tak se vám zalíbí Browser Guru. Za ní stojí český vývojář Tomáš Bača, který si dal za cíl ulehčit vám život.

unnamed_2_

Browser Guru je na Google play již ve verzi 1.8.0. V tomto prográmku si jednoduše nastavíte, který prohlížeč chcete používat dle vaší situace: Například při překročení vašeho FUP je nejšetrnějším a nejrychlejším prohlížečem Opera mini, kdy Opera zasílá zkomprimovaná data a k načtení jakékoliv stránky postačí několik KB. V další situaci jste zrovna dorazili domů, kde máte Wi-Fi, tzn. váš telefon se automaticky přepojí z omezeného 3G internetu na vaši Wi-Fi, tím pádem se stává vhodným prohlížečem jakýkoliv jiný, který data nekomprimuje.

Nastavení je poměrně jednoduché. Stačí si pr jednotlivá připojení předvolit prohlížeč a aplikace následně bude vybírat dle vašich preferencí. Tímto se zbavíte otravného vybírání tohoto nejvhodnějšího prohlížeče, když navíc budete muset sledovat, na jaké síti se nacházíte.

unnamed_4_ unnamed_3_

Aplikace nabízí také výběr vlastní ikony, tato funkce se hodí pokud umístíte tohoto zástupce na plochu a nechcete si pokazit dosavadní vzhled. Určitě se nemusíte bát, že by vám Browser Guru zabíral mnoho místa v paměti telefonu. Celková velikost je 744 KB. Hodnocení aplikace na Google play je výborné v průměru 4,5/5. Vše co je nutno udělat, je vybrat browser guru jako hlavní prohlížeč.

unnamed_6_ unnamed_5_

Aplikace je ke stažení zcela zdarma, což jistě potěší  mnoho z vás. Nicméně si autor zaslouží za takovouto vychytávku nemalou pochvalu.

logo-app App Name Developer NEZNÁMÁ ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim