reklama

Dejte svému iPhonu a iPadu mini luxusní barevný nádech

Dejte svému iPhonu a iPadu mini luxusní barevný nádech
2013-06-17T09:00:20+02:00
• 17. 6. 2013

Společnost Etnetera Logicworks orientující se na prodej, tuning a servis informačních technologií a telekomunikačních zařízení společnosti Apple, oficiálně představuje na českém trhu originální barevné iPhony 5 a iPady mini, které vyrábí pod exkluzivní značkou Rarus.

iPhone_milacek

Značka Rarus upravuje v individuálně zvolených barvách všechny iPhony 5 a iPady mini, ale starší modely těchto přístrojů vzhledem k jiným povrchovým materiálům touto technologií barvit nelze. Přístroje se prodávají jako nové hotové produkty s kompletní dvouletou zárukou v plném rozsahu. Rarus však nabízí také možnost nabarvit stávající přístroj zákazníka, ale v tom případě už není možné držet záruku, protože výrobce nezná historii přístroje. Pouze v případě, že by zákazník přinesl ještě originálně zabalený produkt, např. iPhone od operátora, je možné záruku poskytnout. V případě jakýchkoliv problémů s přístrojem mimo záruku nabízí značka možnost zajistit opravu za velmi rozumnou cenu.

„Produkty Applu mají krásný jednoduchý a čistý design, který ale ruku v ruce s jejich rostoucí popularitou spolu s designovým minimalismem vede k uniformitě, se kterou zákazníci bojují nejrůznějšími barevnými plastovými kryty. To je paradox – máte krásný kovový přístroj a strčíte ho do umělohmotné krabičky. V Logicworks se zabýváme nejrůznějšími způsoby tuningu produktů Apple na úrovni výkonu a konfigurace, ale i právě designu, takže možnost nabídnout zákazníkům individuální volbu barvy jejich přístroje pro nás byla přirozenou cestou,“ říká Martin Cimbura z Logicworks

Barvení přístrojů probíhá hloubkovou eloxací, což je špičková anodizační technologie, při které je hliník povrchově oxidován v chemickém roztoku za pomoci elektrického proudu a se speciálními titanovými háky vyvinutými na míru přímo pro iPhone 5 nebo iPad mini. Ty zaručují, že se barva dostane opravdu všude a hluboko do materiálu. Díky této metodě barva pronikne hluboko do pórů materiálu, vyznačuje se plnou sytostí a jednolitostí a zůstává stejná i při běžném opotřebení povrchu zařízení. Kromě možnosti obarvení, které jde do hloubky materiálu a nedá se tedy srovnat s běžným nátěrem, eloxování obecně zlepšuje povrchové vlastnosti i odolnost hliníku. Jedná se o stejný chemický proces, který používá Apple.

„Pokud víme, tak to na světě umí jen jedna americká firma a my. S našimi partnery jsme postup vyvíjeli několik měsíců a používáme moderní špičkovou eloxační technologii. Barva je uzavřena hluboko v materiálu a při povrchovém poškrábání zůstává bez prosvítání spodního materiálu. Veškeré naše výrobní procesy jsou prováděny u nás v Česku ve spolupráci s českými firmami,“ popisuje Martin Cimbura.

Zákazníci mají v současné době možnost volby z celkem 12 barevných variant (zlatá, oranžová, červená, světle růžová, fialová, tmavě modrá, modrá, světle modrá, světle zelená, tmavě zelená, hnědá a černá), které si vyberou, individuálně nakonfigurují a objednají buď nový přístroj, nebo úpravu vlastního přístroje přímo na webových stránkách. Značka Rarus momentálně dodává přístroje do České a Slovenské republiky a států Evropské unie. Balné a poštovné po ČR a SR je zdarma.

Nové přístroje jsou k dostání za následující ceny, které jsou uvedeny vč. DPH: iPhone 5 16GB za 22 227 Kč, iPhone 5 32GB za 24 848 Kč, iPhone 5 64GB za 27 469 Kč, iPad Mini Wifi 16GB za 14 361 Kč, iPad Mini Wifi+Cellular 16GB za 17 788 Kč, iPad Mini Wifi 32GB za 16 680 Kč, iPad Mini Wifi+Cellular 32GB za 20 106 Kč, iPad Mini Wifi 64GB za 18 998 Kč a iPad Mini Wifi+Cellular 64GB za 22 425 Kč. Úprava stávajícího přístroje zákazníka vyjde v případě iPhone 5 na 4 500 Kč a pro iPad mini stojí 5 000 Kč vč. DPH. Zákazníkům jsou k dispozici také dárkové poukazy na úpravu těchto zařízení.

oranzovyipad fialovyipadiphonenasobe cervenyiphone color-ipad-mini02-620x400

Zdroj: TZ

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim