reklama

Dejte svému iPhonu a iPadu mini luxusní barevný nádech

Dejte svému iPhonu a iPadu mini luxusní barevný nádech
2013-06-17T09:00:20+02:00
• 17. 6. 2013

Společnost Etnetera Logicworks orientující se na prodej, tuning a servis informačních technologií a telekomunikačních zařízení společnosti Apple, oficiálně představuje na českém trhu originální barevné iPhony 5 a iPady mini, které vyrábí pod exkluzivní značkou Rarus.

iPhone_milacek

Značka Rarus upravuje v individuálně zvolených barvách všechny iPhony 5 a iPady mini, ale starší modely těchto přístrojů vzhledem k jiným povrchovým materiálům touto technologií barvit nelze. Přístroje se prodávají jako nové hotové produkty s kompletní dvouletou zárukou v plném rozsahu. Rarus však nabízí také možnost nabarvit stávající přístroj zákazníka, ale v tom případě už není možné držet záruku, protože výrobce nezná historii přístroje. Pouze v případě, že by zákazník přinesl ještě originálně zabalený produkt, např. iPhone od operátora, je možné záruku poskytnout. V případě jakýchkoliv problémů s přístrojem mimo záruku nabízí značka možnost zajistit opravu za velmi rozumnou cenu.

„Produkty Applu mají krásný jednoduchý a čistý design, který ale ruku v ruce s jejich rostoucí popularitou spolu s designovým minimalismem vede k uniformitě, se kterou zákazníci bojují nejrůznějšími barevnými plastovými kryty. To je paradox – máte krásný kovový přístroj a strčíte ho do umělohmotné krabičky. V Logicworks se zabýváme nejrůznějšími způsoby tuningu produktů Apple na úrovni výkonu a konfigurace, ale i právě designu, takže možnost nabídnout zákazníkům individuální volbu barvy jejich přístroje pro nás byla přirozenou cestou,“ říká Martin Cimbura z Logicworks

Barvení přístrojů probíhá hloubkovou eloxací, což je špičková anodizační technologie, při které je hliník povrchově oxidován v chemickém roztoku za pomoci elektrického proudu a se speciálními titanovými háky vyvinutými na míru přímo pro iPhone 5 nebo iPad mini. Ty zaručují, že se barva dostane opravdu všude a hluboko do materiálu. Díky této metodě barva pronikne hluboko do pórů materiálu, vyznačuje se plnou sytostí a jednolitostí a zůstává stejná i při běžném opotřebení povrchu zařízení. Kromě možnosti obarvení, které jde do hloubky materiálu a nedá se tedy srovnat s běžným nátěrem, eloxování obecně zlepšuje povrchové vlastnosti i odolnost hliníku. Jedná se o stejný chemický proces, který používá Apple.

„Pokud víme, tak to na světě umí jen jedna americká firma a my. S našimi partnery jsme postup vyvíjeli několik měsíců a používáme moderní špičkovou eloxační technologii. Barva je uzavřena hluboko v materiálu a při povrchovém poškrábání zůstává bez prosvítání spodního materiálu. Veškeré naše výrobní procesy jsou prováděny u nás v Česku ve spolupráci s českými firmami,“ popisuje Martin Cimbura.

Zákazníci mají v současné době možnost volby z celkem 12 barevných variant (zlatá, oranžová, červená, světle růžová, fialová, tmavě modrá, modrá, světle modrá, světle zelená, tmavě zelená, hnědá a černá), které si vyberou, individuálně nakonfigurují a objednají buď nový přístroj, nebo úpravu vlastního přístroje přímo na webových stránkách. Značka Rarus momentálně dodává přístroje do České a Slovenské republiky a států Evropské unie. Balné a poštovné po ČR a SR je zdarma.

Nové přístroje jsou k dostání za následující ceny, které jsou uvedeny vč. DPH: iPhone 5 16GB za 22 227 Kč, iPhone 5 32GB za 24 848 Kč, iPhone 5 64GB za 27 469 Kč, iPad Mini Wifi 16GB za 14 361 Kč, iPad Mini Wifi+Cellular 16GB za 17 788 Kč, iPad Mini Wifi 32GB za 16 680 Kč, iPad Mini Wifi+Cellular 32GB za 20 106 Kč, iPad Mini Wifi 64GB za 18 998 Kč a iPad Mini Wifi+Cellular 64GB za 22 425 Kč. Úprava stávajícího přístroje zákazníka vyjde v případě iPhone 5 na 4 500 Kč a pro iPad mini stojí 5 000 Kč vč. DPH. Zákazníkům jsou k dispozici také dárkové poukazy na úpravu těchto zařízení.

oranzovyipad fialovyipadiphonenasobe cervenyiphone color-ipad-mini02-620x400

Zdroj: TZ

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim