reklama

Google Music All Access – neomezené rádio za měsíční poplatek

Google Music All Access – neomezené rádio za měsíční poplatek
2013-05-15T18:55:41+01:00
• 15. 5. 2013
2

Další novinky se týkají hudby, kde samozřejmě nechybělo chlubení, ale vše bylo o službě Google Play Music All Access. Jedná se o možnost poslouchat jakoukoliv hudbu bez omezení. Jakmile se začne přehrávat písnička, můžete přehrávač přepnout do módu radio stanice, čímž získáte neomezený seznam skladeb. V něm se můžete pohybovat a nahlédnout, co bude přehráváno jako další. Můžete například jednotlivé tituly odstranit ze seznamu.

Google I O 2013  Keynote - YouTube (3)

Tato nová služba bude dostupná na smartphonech, tabletech a také ve webovém prohlížeči. K dispozici tak budete mít skoro neomzený počet skladeb. Samozřejmě je důležitá cena. Ta byla stanovena na 9.99 dolarů za měsíc. První se tato služba objeví v USA a následně bude dostupná v dalších zemích. Bohužel nebylo oznámeno rozšíření do dalších zemí, jako je třeba Česká republika.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

v podstate to lze v CR vyzkouset uz ted.. staci inicializovat google music pres US proxy a zaplatit pres kreditku registrovanou v google wallet na US adresu .. funguje i pote s ceskou IP .. (stejny princip jako lze provozovat v CR starsi verzi google music) .. osobne vyzkouseno a jede to :) na prvnich 30 dni se z kreditky nic neztrahava, pak 7 dolaru

Google Music All Access

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim