reklama

Android 4.3 potvrzen d├şky vyhled├ív├ín├ş Googlu aktualizov├íno

Android 4.3 potvrzen d├şky vyhled├ív├ín├ş Googlu [aktualizov├íno]
2013-05-16T08:20:38+01:00
ÔÇó 15. 5. 2013

Aktualizováno

Bohu┼żel na hlavn├ş keynote nebyla uvedena nov├í verze syst├ęmu Android. Vypad├í to, ┼że si budeme muset po─Źkat na verzi 4.3 je┼ít─Ť n─Ťjakou dobu. Na druhou stranu tu jsou d┼»kazy. Nyn├ş mus├şme jen ─Źekat.

P┼»vodn├ş ─Źl├ínek

Dlouho se spekulovalo o tom, jestli bude p┼Öedstavena nov├í verze Androidu. P┼»vodn─Ť jsme se t─Ť┼íili na verzi 5.0, ale n├ísledn─Ť se za─Źaly objevovat spekulace o verzi 4.3. Je┼ít─Ť p┼Öed za─Ź├ítkem keynote se dozv├şd├íme, ┼że bude uvedena verze 4.3, ale zat├şm netu┼í├şme, jak├ę ponese ozna─Źen├ş. S nejv─Ťt┼í├ş pravd─Ťpodobnost├ş se bude jednat st├íle o Jelly Bean.

security enhancements android 4.3 - Hledat Googlem

Zdroj t─Ťchto informac├ş je s├ím Google, kter├ęmu selhalo vyhled├ív├ín├ş a odhaluje verzi syst├ęmu. A─Źkoliv zahrani─Źn├ş weby zat├şm reportuj├ş jen d┼»kaz z vyhled├ív├ín├ş Googlu, my jsme se pod├şvali na samotnou str├ínku a zap├ítrali jsme ve zdrojov├ęm k├│du. Na┼íli jsme zneviditeln─Ťnou polo┼żku a jednoduchou ├║pravou jsme ji zp┼Ö├şstupnili. Jedn├í se odkaz na str├ínku, kter├í v tuto chv├şli nen├ş aktivn├ş, ale t├Żk├í se to nov├ęho vylep┼íen├ş v oblasti zabezpe─Źen├ş syst├ęmu.

ITargetPreparer   Android Developers

 

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

P┼Öemysl Vacul├şk

Androi─Ć├ík, ┼í├ęfredaktor, tv┼»rce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Tak├ę milovn├şk adrenalinov├Żch sport┼», na kter├ę nem├í ─Źas.

Komentáře

Dotekománie.czPřidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim