reklama

Tip na aplikaci pro Android – Keep Screen ON

Tip na aplikaci pro Android – Keep Screen ON
2013-04-05T07:42:30+02:00
• 5. 4. 2013

Když Samsung představil minulý rok Galaxy S 3, zaujal celkem dost lidí svou funkcí nezhasínání displeje. U ní je potřeba, abyste se dívali na displej. Kamera rozpozná vaše oči nebo spíše tvář, přičemž zůstane podsvícení aktivní. Mobil se nezamkne. Ovšem je zde menší problém se světlem, jelikož v temném prostředí vás kamerka na přední straně nemusí rozpoznat.

unnamed (3)

V obchodě Play existuje celkem dost aplikací, které nějakým způsobem suplují tuto funkci od Samsungu, abyste mohli svému mobilu dopřát podobnou vychytávku. Bohužel se u většiny z nich využívá přední kamera, což není pohodlné a navíc je zde zvýšená spotřeba energie. Na XDA se ovšem objevila aplikace, která přináší tuto funkčnost ve velmi jednoduchém balení.

Aplikace se jmenuje Keep Screen ON a její jediný účel je udržet displej rozsvícený, když držíte mobilní telefon v ruce. Využívá vestavěné senzory, aby rozpoznala určitou polohu držení. V sobě obsahuje nastavení, které můžete jednoduše kalibrovat, abyste si nastavili mobil dle svého.

2013-04-04 21.27.43 2013-04-04 21.27.31

Keep Screen ON nevyžaduje root a využívání je jednoduché. Jakmile uchopíte mobil a zapnete displej, nedojde ke zhasnutí. Pokud jej ale položíte na stůl, začne se odpočítávat nastavený čas v systému a poté dojde k uzamknutí. Jednoduché řešení, které vám dopřeje zmiňovanou funkčnost.

logo-app Keep Screen ON LITE Angelo Tricarico Zdarma ANDROID logo-app Keep Screen ON PRO Angelo Tricarico 1,21 US$ ANDROID

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat