reklama

Samsung představil low-endový Galaxy Star a Galaxy Pocket Neo

Samsung představil low-endový Galaxy Star a Galaxy Pocket Neo
2013-04-05T08:59:40+02:00
• 5. 4. 2013

Společnost Samsung rozšiřuje své portfolio a nižší třídu chytrých telefonů o dvě cenově dostupná zařízení. Obě novinky spadají do produktové řady Galaxy a jsou především určená pro mladší generaci nebo méně náročné uživatele. Největším lákadlem Galaxy Star a Galaxy Pocket Neo by měl být operační systém Android ve verzi 4.1 a funkce dual-SIM.

samsung-logo

Galaxy Star přichází s 3palcovým QVGA displejem, pod nímž je ukrytý jádrový procesor s frekvencí 1 GHz, 512 MB paměť RAM a 4 GB uživatelská paměť rozšiřitelná o paměťové microSD karty. Záda zařízení nabízí 2megapixelový fotoaparát a baterii o velikosti 1200 mAh. Mezi další funkce lze například zařadit akcelerometr, Bluetooth 4.0, Wi-Fi nebo FM rádio s RDS. O softwarovou stránku se stará operační systém Android 4.1 Jelly Bean s nástavnou TouchWiz od Samsungu.

Galaxy Star - přední část Galaxy Star - zadní část

Druhou novinkou je Galaxy Pocket Neo, který se svými specifikacemi výrazně neliší oproti předchozímu modelu. Najdete na něm totožný 3palcový QVGA displej, 2megapixelový fotoaparát či 1200 mAh baterii. Menší změna se udála u procesoru, jehož takt je pouhých 850 MHz, ale 512 MB paměť RAM zůstává, stejně jako 4 GB uživatelská paměť. Uvnitř čeká operační systém Android 4.1 Jelly Bean taktéž s nástavbou TouchWiz. Kromě FM rádia s RDS, Wi-Fi připojení, Bluetooth 4.0, akcelerometru, navíc využijete také digitální kompas a A-GPS s GLONASS.

Galaxy Pocket Neo - přední část Galaxy Pocket Neo - zadní část

Nakonec, jak je na první pohled zřejmé, telefony jsou si takřka podobné a další informace týkající se cen či dostupnosti dvouSIMkartové verze u nás, Samsung rozhodne ve velmi blízké budoucnosti.

Zdroj: TZ

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat