Unikly rendery Nokia Lumia 520 a 720

Unikly rendery Nokia Lumia 520 a 720
2013-02-24T07:30:00+02:00
• 24. 2. 2013

Dva dny před oficiálním začátkem mezinárodního veletrhu mobilní techniky MWC unikly rendery dvou cenově dostupných modelů ze stáje Nokie. Jedná se o smartphony Lumia 520 a Lumia 720. Oba dva modely bude pohánět nejnovější operační systém Windows Phone 8, a jak už bylo řečeno, bude se jednat o telefony, které budou mířit na zákazníky, kteří si budou chtít pořídit cenově dostupná zařízení nabízející dostatečný výkon.

Nokia-Lumia-520

Lumia 520 bude ten slabší kus z tohoto dua, který přinese 4palcový displej, 1GHz dvoujádrový procesor, 512 MB paměti RAM  a 5MPx fotoaparát. Lumia 720 pak přinese displej o velikosti 4,3 palců, 1GHz dvoujádrový procesor, 512 MB RAM a 8 GB vnitřní paměti rozšířitelnou o slot pro microSD karty.

Nokia-Lumia-720

Oba modely se budou vyrábět v několika barevných variantách, jak je tomu nyní u Lumií zvykem. Vzhledem k tomu, že je veletrh MWC2013 opravdu za dveřmi, dozvíme se o těchto smartphonech víc co nevidět.

Zdroj: intomobile.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat