reklama

GSMA nominace na nejlepší mobilní produkty – pojďte si zahlasovat

GSMA nominace na nejlepší mobilní produkty – pojďte si zahlasovat
2013-02-05T10:30:46+01:00
• 5. 2. 2013

Zajisté víte, že se blíží veletrh Mobile World Congress, který patří mezi nejvýznamnější události v mobilním světě. Můžeme se těšit na nové mobilní telefony i tablety, které se začnou letos prodávat. Bohužel v poslední době se ukazuje, že výrobci představují své top modely mimo tento veletrh, ale i tak se zajisté objeví zajímavé modely. I tento rok bude probíhat Global Mobile Awards, kde budou oceněny nejlepší mobilní produkty za uplynulý rok.

logo_gma1

Tentokrát je nominováno celkem 158 produktů, mezi kterými nenajdeme jen smartphony, mobily a tablety, ale také se zde objeví technologie nebo služby. Tentokrát bylo stanoveno 6 kategorií, v kterých se rozdělí celkově 32 cen. Některé kategorie obsahují služby, o kterých jste doposud nemuseli slyšet, a jiné se zaměřují na byznys sféru. Vyhlášení bude přímo na veletrhu MWC.

My jsme vybrali několik kategorií, abyste si s námi vybrali ty nejlepší produkty. Pojďte si tedy zahlasovat a tipnout si, kdo v dané kategorii získá ocenění. Po vyhlášení výsledků Global Mobile Awards je porovnáme s vaším tipováním a vše zhodnotíme.

Zdroj: globalmobileawards.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim