reklama

Vizio: 7″ tablet s Tegrou 3 uvnitř

Vizio: 7″ tablet s Tegrou 3 uvnitř
2013-01-07T14:35:18+02:00
• 7. 1. 2013

Americký výrobce Vizio představil na CESu dva zbrusu nové tablety. O jednom z nich vás informoval kolega Vaculík. Jednalo se o výkonný 10“ tablet s Tegrou 4 uvnitř. Vizio vedle tohoto rychlíka také představilo další tablet s úhlopříčkou 7 palců, který by mohl konkurovat současnému Nexusu 7 a iPadu Mini. Svou velikostí se přibližuje rozměrům čtečky Kindle.

V tomto tabletu tepe procesor NVIDIA Tegra 3 a o zobrazení se stará IPS displej s rozlišením 1280 x 800 bodů. Velikost úložiště pro data je 16 GB a pro pořizování fotografií vám bude muset stačit přední 1,2MPx kamerka. Systém pohání čistý Android Jelly Bean. CTO Vizio Matt McRae sice sdělil, že pro svá zařízení dodávají několik předinstalovaných aplikací, ale jinak by se mělo jednat o opravdu čistý Android, který si v současné době zákazníci žádají.

Dle sdělení vedoucího designového oddělení Scotta McManigala není podoba tabletu uvedená na CES finální, jelikož se na ní stále pracuje. Zařízení má být celkově navrženo pro orientaci na výšku. Společnost zatím neuvádí cenu, za jakou se bude tento 7“ tablet prodávat, nicméně vzhledem k její „agresivní“ cenové politice se dá očekávat, že se bude jednat o velice zajímavou a konkurenceschopnou částku. Tablet by mohl být uveden na trh v první polovině tohoto roku.

Zdroj: theverge.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat