Kogan představil superlevný dual-SIM s Androidem

Kogan představil superlevný dual-SIM s Androidem
2013-01-12T08:52:46+02:00
• 11. 1. 2013
2

Australský výrobce Kogan má za sebou bohatou minulost a zdá se, že ji v následujících měsících bude chtít obohatit o dalších úspěch v podobě nového chytrého telefonu s názvem Agora. Tento model společnost oznámila minulý týden, ale pozornost na sebe přitahuje až nyní, kdy jsou známy přesnější specifikace.

Telefon se může především pochlubit 5palcovým displejem, jehož rozlišení je 480 x 800 nebo také dvoujádrovým procesorem Cortex A9 o frekvenci 1 GHz. Je vybaven operačním systémem Android ve verzi 4.0 Ice Cream Sandwich, podporou dvou SIM karet, 4GB uživatelskou pamětí, 5MPx fotoaparátem, přední 0.3MPx kamerkou nebo integrovaným FM rádiem.

Jeho prodej bude probíhat od poloviny února prostřednictvím maloobchodních prodejen Kogan v Austrálii nebo vlastních webových stránek, kde v případě objednávky zařízení zasílají do 11 zemí, včetně USA nebo Velké Británie. Nakonec nesmíme zapomenout na cenovku, která je relativně nízká. Prodejce si zařízení cení na 149 amerických dolarů (tj. v přepočtu 2 861 Kč) bez dopravy.

Zdroj: techradar.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Martin Kolář

12. 1. 2013, 16:28

Tak škoda že tam není ČR…hned bych objednal. Nebude ho třeba k nám někdo dovážet?

Antonín Horňáček

13. 1. 2013, 0:55

Dostupnost na našem trhu nemůžeme potvrdit, ale možná existuje zásilková služba, která by vám balíček do ČR přeposlala za určitý poplatek.

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat