reklama

Cena Mobile of the Day patří LG a jejich kampani Life’s good

Cena Mobile of the Day patří LG a jejich kampani Life’s good
2013-01-13T11:01:54+01:00
• 13. 1. 2013

Korejský výrobce LG získal ocenění za celosvětovou kampaň s názvem Life’s Good od webu Favourite Website Awards, který už od roku 2000 oceňuje inovace a kreativitu v mobilním prostředí, včetně stránek adaptovaných pro mobilní telefony, prohlížečových her a chytrých aplikací.

Kampaň Life’s Good využívá nejnovějších online technologií, jejichž úkolem je pobavit spotřebitele, a je velice úspěšná, jelikož neunikla pozornosti nesčetného množství médií po celém světě. Společnost LG ji nejprve odstartovala v listopadu roku 2012 v Koreji, České republice a postupně se rozšířila téměř do dalších 40 zemí světa.

Hlavní postavou celé kampaně je Min-woo Hwang, známý pod pseudonymem Little Psy. Tohoto mladého tanečníka můžete znát především z nejsledovanějšího videa na YouTube – Gangnam Style. O samotnou hudbu se postarala pop-rocková kapela s názvem The Moffats pocházející z Kanady.

Na závěr lze také zmínit zlatou cenu na 2012 Korea Advertising Awards, kterou získalo LG také za interaktivní online kampaň Mission 3D, jež běžela od dubna minulého roku.

„Ocenění od Favourite Website Awards si nesmírně vážíme. Protože jsme nechtěli ochudit ani Čechy o tuto možnost, připravili jsme in-house lokalizovanou aplikaci. A celou řadu dalších podobných kampaní chystáme i v tomto roce. Aplikaci během měsíce a půl shlédly tisíce unikátních uživatelů, přičemž téměř více než 600 lidí video nasdílelo na sociální sítě Facebook a Twitter. Úvodní teaser video Life´s good s malým PSY vidělo na LG CZ YouTube kanálu téměř 20 000 lidí,“ řekl Martin Malý, tiskový mluvčí LG Electronics.

Oficiální webové stránky kampaně

Zdroj: TZ

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim