reklama

AR hra Om Nom: Candy Flick od tvůrců Cut the Rope

AR hra Om Nom: Candy Flick od tvůrců Cut the Rope
2013-01-05T11:25:31+01:00
• 5. 1. 2013

Hned na začátek asi bude nejlepší, když nastíním zkratku AR. Jedná se o augmented reality, což je jednoduše rozšířená realita, která se v poslední době začíná prosazovat v mobilním průmyslu. Tvůrci notoricky známého titulu Cut the Rope se rozhodli, že je na čase vytvořit hru, která by využívala tento styl hraní a používání mobilu.

V základu budete potřebovat pro hraní samotnou kameru a pak štítek, který je identifikován softwarem. Ten se používá jako hlavní bod pro zobrazení animace a pro samotné hraní. Hra Om Nom: Candy Flick je poměrně jednoduchá a vaším cílem je nakrmení malého zvířátka házením pamlsků.

V tuto chvíli je novinka dostupná pouze pro systém iOS a o verzi pro Android zatím nebyla ani zmínka. V celkovém pohledu ale netuším, jestli se setká se zájmem u takového typu hry. Budete limitování štítkem, který budete muset nosit neustále u sebe, i když si budete chtít jen příležitostně zahrát. Navíc budete potřebovat vždy větší prostor pro hraní. Pokud vás hra zaujala, můžete stahovat z odkazu níže.

Zdroj: technobuffalo.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim