reklama

Tim Cook o Surface tvrdí, že je matoucí

Tim Cook o Surface tvrdí, že je matoucí
2012-10-26T12:35:16+01:00
• 26. 10. 2012
6

Včera Microsoft znovu uvedl systém Windows 8 a hlavně představil tablet Surface. Systém si zajisté najde svou cestu na trh, ale o tabletech to nemůžeme říci s jistotou. Ačkoliv se objeví v prodejnách už za chvíli, nemůžeme podle jejich vybavenosti odhadovat, jak je přijmou zákazníci. Trh s tablety je poměrně nabitý a v současnosti mu dominuje iPad od Applu.

Ačkoliv Microsoft více méně tvrdí, že Surface je něco na pomezí běžného stroje a tabletu, jednoznačně bude soutěžit o svou pozici s již zaběhnutějšími výrobci a systémy.  Tim Cook se nyní k této novince vyjádřil následujícím tvrzením:

“I suppose you could design a car that flies and floats, but I don’t think it would do all of those things very well,”

Pokud tuto větu volně přeložím a spíše použiji jen myšlenku, tak tvrdí, že můžete tablet vybavit vším možným, ale nebude to fungovat. Zřejmě zde naráží na schopnost Microsoftu prodat Surface. V tomto ohledu může mít pravdu, ale redmondská společnost chce hlavně vydělávat na systému Windows 8, který bude nabízen i u jiných výrobců tabletů, transformerů a zařízení, která budou mít dotykový displej. Má Tim Cook pravdu, nebo se Surface povedl?

Zdroj: technobuffalo.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Já si myslím že se Surface povedl. 

Tim by se mel zacit bat. Zejmena az prijde surface s klasickym systemem windows 8. Ten kdo chce obcas na tabletu taky neco udelat, urcite nekoupi zarizeni s ios.

Jiří Čechal

26. 10. 2012, 18:55

Kdysi si taky nikdo nedokázal představit, že bude telefon, ve kterém bude foťák, svítilna, internetový prohlížeč, kalkulačka a že to všechno bude zvládat relativně dobře.

Jan Polášek

26. 10. 2012, 15:24

Rozhodně pravdu nemá, ale na zato iPad je fiasko, takže to Cook musí nějak zakecat. Windows 8/RT WP8 jsou povedené systémy, sice W8 na desktopech je dost kontroverzní záležitost (mě osobně se Metro líbí i na desktopech s nedotykovým monitorem) a stejně tak povedený je Surface

Nemá, povedl se. iPad je Shit

Tadeáš Kříž

26. 10. 2012, 15:32

iPad je dobry a je na nej mnoho aplikaci. ipad mini na druhou stranu je o nicem dle meho nazoru.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim