reklama

Corning Gorilla Glass na více než 1 miliardě zařízení

Corning Gorilla Glass na více než 1 miliardě zařízení
2012-10-26T11:30:50+01:00
• 26. 10. 2012

Gorilla Glass se stalo součástí každé domácnosti pro většinu z nás. Od doby, kdy jsme Gorilla Glass mohli spatřit na prvním iPhonu, uběhlo mnoho let a stalo se velmi populární na většině chytrých zařízení. Společnost Corning nedávno oznámila, že jejich Gorilla Glass technologie byla použita na miliardtém zařízení na světě a toto číslo dále neustále vzrůstá.

Tato zajímavá informace byla součástí vydaných finanční výsledků společnosti Corning za třetí čtvrtletí tohoto roku. Tržby jsou za toto období ve výši 363 miliard dolarů. Celkové tržby společnosti vzrostly o sedm procent oproti předchozímu čtvrtletí, ale ve srovnání s loňským rokem o pouhá dvě procenta. V blízké budoucnosti je pravděpodobné, že bude Corning snižovat počty svých pracovních míst pro snížení nákladů.

I když společnost Corning nevyrábí pouze tvrzená skla, jejich technologie Gorilla Glass je jednoznačně jedničkou na trhu. V dnešní době jsou chytré telefony vystavovány různým hrozbám poškození a většina z nás si nepředstavuje možné následky, které by mohly nastat v případě absence kvalitní součásti, jako je sklo na displeji.

Corning nadále plánuje dodávat na trh svoje Gorilla Glass a také se můžeme těšit na cenově dostupná ultra tenká ohebná skla s názvem Willow, díky kterým bude jednodušší dostat sklo na různě zakřivená místa.

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim