reklama

iPhone White NEBUDE – možná na konci roku

iPhone White NEBUDE – možná na konci roku
2012-09-30T14:03:13+02:00
• 26. 7. 2010
3

Tak tuto zprávu jsem zachytil hned na několika serverech. Ani mě to nepřekvapuje. Když se podívám, jaké problémy má černá verze, tím myslím “Anténa Gate”, tak u bílé verze to je ještě o něco horší. Je známo, že Apple má problém s výrobou kvůli bílé barvě telefonu. Ale co když se snaží vyřešit problém se ztrátou signálu kvůli špatně konstruované anténě?

Je to jedno, jestli anténa bude fungovat nebo ne, jestli bílá barva bude bílá nebo ne. U černě verze jsem se přesvědčil, že když telefon má základní potíže, tak mu to neubralo na popularitě a prodejnosti.

gallery02-20100607

Zde je krátké prohlášení o bílém iPhone:

White models of Apple’s new iPhone® 4 have continued to be more challenging to manufacture than we originally expected, and as a result they will not be available until later this year. The availability of the more popular iPhone 4 black models is not affected.

V krátkosti to znamená, že stále mají problém s výrobou a bude dostupný až ke konci roku. Milovníci iPhonu, dočkáte se?

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

koalalumpur

VIP 26. 7. 2010, 17:10

skôr by som vsádzal na Verizon verziu s bleskom Samsung Facinate a verziu s klávesnicou Epic 4G, ktorá pôjde určite na dračku

jojo Samsung Galasy S je zlatý kousek, sice jej nevlastním, ale už sem si jej na vlastní kůži vyzkoušel :)

musim rict, ze designove se me vzdy libila bila verze od cerne, ale u Iphone to je jedno..ten se snad bude vzdycky prodavat jak housky na krame ;))) Jinak ja jsem spokojenym majitelem Samsung Galaxy S – na neho sazim v Americe jako ted nejvetsiho konkurenta (Captivate) – sgalaxy.cz

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim