Nová powerbanka OnePlus SuperVOOC 100W dobije i notebooky

Nová powerbanka OnePlus SuperVOOC 100W dobije i notebooky
2024-06-29T13:30:18+02:00
• 29. 6. 2024

Zdroj: Gizmochina

Firma OnePlus má za sebou představení nového tabletu Pad Pro, telefonu Ace 3 Pro, hodinek Watch 2 a bez větších fanfár bylo odhaleno ještě jedno zajímavé zařízení v podobě powerbanky. Novinka si vysloužila přesné označení SuperVOOC 100W. Čínský výrobce přidal širokou škálu funkcí. Proto powerbanka nebude určena výhradně jen pro telefony.

Univerzální pracant

Uvnitř ukrytá baterie se může pochlubit kapacitou 12 000 mAh. To se asi nejvíce promítá u celkové váhy 318 gramů. Z vnější strany je připraven jeden vstup pro USB-C a USB-A kabel. Přitom oba bez rozdílu podporují technologii rychlého 100W nabíjení (SuperVOOC). Jediné tlačítko po stisknutí zobrazuje aktuální stav baterie. Dvojitým klikem lze aktivovat speciální režim, který bezpečně nabijí drobnou elektroniku, jako jsou sluchátka či hodinky.

oneplus supervooc 100w 2 1440x1288x oneplus supervooc 100w 3 1063x810x

Zdroj: FoneArena

V běžném provozu díky nejznámějším protokolům Power Delivery, Quick Charge či Adaptive Fast Charging při výkonu 45W údajně dobijete také přenosný počítač. Například u OnePlus Ace 3 Pro slibují nabítí z 0 % na 60 % za slušných 17 minut. Dále za maximální ochranou stojí dohromady 12 bezpečnostních vrstev. Přitom splňuje také mezinárodní standardy u letecké dopravy.

Případní zájemci mohou vybírat ze dvou barevných variant (bílá, zelená). Oficiální prodej startuje až ve čtvrtek 25. července s doporučenou cenovkou po přepočtu cca 964 Kč.

Zdroje: fonearena.com, gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat