Gravírovačka E18 Pro by se pro vás rozřezala komerční článek

Gravírovačka E18 Pro by se pro vás rozřezala [komerční článek]
2024-05-09T06:30:03+02:00
• 9. 5. 2024

Zdroj: TOMTOP

Instalace gravírovačky? Pěkná otrava… Ovšem ne u modelu E18 Pro od SWIITOLu. Tu totiž pouze vybalíte z krabice, zapnete do elektřiny, a voilà – můžete tvořit! A můžete toho tvořit opravdu mnoho – podívejme se spolu.

Pořádný focus

Swiitol E18 Pro využívá novou pokročilou technologii, jež dokáže zaostřit modrý laserový paprsek lépe než kdy dříve: cílová plocha má rozměry pouhých 0,08 x 0,08 mm, což znamená výbornou kvalitu a přesnost výstupu. A také rychlost práce – gravírování i řezání zvládne až o 20 % rychleji než gravírovací přístroje stejné kategorie.

SWIITOL E18 Pro

Zdroj: TOMTOP

Základní deska je základ

Použitá základní deska je zcela nová. Jde o prozatím nejinteligentnější 32bitovou základní desku, díky bleskovému načtení a zpracování vstupních dat je vše rychlé. Navíc si velmi dobře rozumí s volitelným příslušenstvím. K těm patří například jsou voštinové pracovní desky, rotační moduly, posuvné pásy nebo čističky vzduchu.

Stabilní základna

Protože je gravírovačka E18 Pro postavena na robustním rámu z hliníkové slitiny; není třeba žádné sestavování a zprovozňování. Pozitivně se to ovšem projeví i na stabilitě: rám tvoří jednolitý celek, což spolu s kovovými konstrukcemi kolejnic zajišťuje minimální chvění i při vysokých rychlostech gravírování až 36 000 milimetrů za minutu.

Pracovní plocha má rozměry 365 x 305 mm, operuje na ní laser se zvýšenou přesností – cílová plocha má tedy minimální rozměry. O bezpečnost pracovního procesu a ochranu zraku se postará nový panoramatický filtr pro ochranu očí, který zadrží až 97 % ultrafialových paprsků. K tomu si připočtěte nouzové STOP tlačítko, kterým přístroj v mžiku zastavíte, pokud nastane nějaká neočekávaná situace, a rázem můžete být v klidu a pohodě.

SWIITOL E18 Pro

Zdroj: TOMTOP

Bez spolupráce to nepůjde

Sebelepší gravírovačka bude k ničemu, když si neporozumí se základními datovými formáty. To u E18 Pro nehrozí: je kompatibilní s těmi nejlepšími programy, jako jsou LaserGRBL a LightBurn. Oba tyto systémy lze bez potíží provozovat na systémech Windows (od XP do 10 včetně), ten druhý navíc skvěle běží i na Macu. Mezi podporované formáty pak patří NC, BMP, JPG, PNG, DXF a další.

Práci vám usnadní i moderní mobilní aplikace APP BURNLAB, k dispozici je jak pro přístroje s Androidem, tak s iOS.

Přesvědčte se sami

A teď pozor: tento skvělý model gravírovačky od Swiitolu je nyní k dispozici se slevou 45 %, což znamená, že namísto původních 16 671 Kč může být váš za cenu 9207 Kč. A po zadání speciálního kódu SWTE18PR se vaše cena ještě sníží: zaplatíte pouze 8694 Kč. Doprava je pochopitelně zcela zdarma a dodací lhůta je 3–5 dní. Ale pozor: ještě než objednáte ZDE, podívejte se na krátkou ukázku nepřeberných možností, které vám SWIITOL E18 Pro nabídne. Co říkáte – líbí se vám?

 

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat