První únik pomalu odkrývá model GT Neo 6 od Realme

První únik pomalu odkrývá model GT Neo 6 od Realme
2024-04-04T09:36:57+02:00
• 4. 4. 2024

Zdroj: Realme

Čínská firma Realme do rozjetého vlaku přidává model GT Neo 6, jehož se týká dnešní únik informací. Přitom uběhlo pouze pár dnů od doby, kdy jsme rozebrali dalšího zástupce s názvem GT Neo 6 SE. Předchůdce v podobě GT Neo 5 byl představen začátkem února loňského roku. Tím roční perioda začíná už být celkem výrazně prodlužována.

Z jiného těsta

U připravovaného Realme GT Neo 6 bychom se měli dočkat 6,78palcového LTPO OLED displeje z prověřené dílny BOE, který bude údajně dosahovat na 1,5K rozlišení. Hardwarová stránka získá výkonný procesor Snapdragon 8s Gen 3 od Qualcommu. Celkovou výdrž má udávat článek baterie o velikosti 5 500 mAh podporující technologii rychlého 120W nabíjení.

Zadní strana o sobě zatím neprozrazuje téměř žádné podrobnosti. V každém případě lze očekávat 50megapixelový objektiv fotoaparátu, u kterého najdete technologii OIS pro kvalitní stabilizaci obrazu. Mezi klíčové rozdíly u předchozí generace GT Neo 5/GT Neo 5 SE patřila především čipová sada, velikost baterie nebo hlavní snímač fotoaparátu.

K oficiálnímu představení nejspíš dojde na konci tohoto měsíce, a proto již nejbližší dny mohou přinést upřesňující zprávy kolem obou novinek.

Realme GT Neo 6 979x394x

Zdroj: Gizmochina

Zdroj: gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat