Realme vypustilo levná sluchátka Buds T110

Realme vypustilo levná sluchátka Buds T110
2024-04-13T11:40:11+02:00
• 13. 4. 2024

Zdroj: Gizmochina

Nabídku bezdrátových sluchátek právě teď rozšiřuje společnost Realme, která oficiálně představila model Buds T110 s nálepkou cenově dostupného zástupce. Přírůstek bude mít za úkol uspokojit méně náročné uživatele, takže nelze očekávat ani nijak nadstandardní prvky výbavy. Širší paleta barev nebo nízká cenovka by rovněž mohlo zahrát klíčovou roli při rozhodování mezi zájemci.

Uspokojivý základ

Za základní stavební kámen můžeme brát 10mm dynamický měnič či 40mAh článek baterie dosahující na 7hodinový poslech. Přitom v kombinaci s dobíjecím pouzdrem činí výdrž až 38 hodin. Už samotných 10 minut nabíjení přidává dalších 20 minut provozu. Stabilní připojení zaštiťuje technologie Bluetooth 5.4, kolem které se točí funkce jako je například herní režim s nízkou latencí (88 ms).

realme buds t110 1 320x600x

Zdroj: Gizmochina

O čistý hlas během telefonování se stará technologie ENC s umělou inteligencí. Pozornosti nesmí uniknout ani zvýšená odolnost u sluchátek podložená základní certifikací IPX5 a doprovodná aplikace Realme Link přinášející možnosti rozšíření. Na prodejní pulty zamíří celkem čtyři barevné verze (bílá, černá, modrá, zelená) za velmi atraktivní cenu cca 424 Kč.

Předchozí generace v podobě Realme Buds T100 byla s odstupem času dostupná i na našem trhu, takže dnešní novinka zřejmě nebude žádná výjimka.

realme buds t110 2 1200x628x

Zdroj: Gizmochina

Zdroje: gizmochina.com, fonearena.com, gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat