Nový Xiaomi Redmi A3 a rozšiřující služby k chytrým hodinkám komerční článek

Nový Xiaomi Redmi A3 a rozšiřující služby k chytrým hodinkám [komerční článek]
2024-04-04T18:30:27+02:00
• 4. 4. 2024

Zdroj: Vodafone

V dubnu Vodafone rozšířil nabídku o telefon Xiaomi Redmi A3, v druhé půlce března přibyl také Samsung Galaxy A35 5G a Samsung Galaxy A55 5G. Nákup nového telefonu u Vodafonu se vyplatí i díky zvýhodněným akcím, například při pořízení Xiaomi 14 Black je pro kupující připraven tablet zdarma. Ještě do 21.dubna lze s koupí telefonu Samsung Galaxy A55 získat bezdrátová sluchátka Samsung Galaxy Buds FE White a v případě pořízení telefonu Samsung Galaxy A35 5G získá kupující také chytrý náramek Samsung Galaxy Fit3 Silver. Kdo chce být ve spojení neustále, i když u sebe zrovna nemá telefon, osloví ho speciální akce služby OneNumber na tři měsíce zdarma, díky které můžete být ve spojení přes své chytré hodinky. Herní nadšence potěší v dubnové nabídce také PlayStation 5 Access Controller, což je univerzální sada ovladače, kterou lze přizpůsobit i hráčům se speciálními potřebami.

Dubnovou novinkou v nabídce Vodafonu je Xiaomi Redmi A3, jeho průlomový design s 6,7“ LCD displejem ohromí na první pohled. Výkon jistí procesor MediaTek MT6765X s osmi jádry a operační paměti 3 GB. Pro uživatelská data má telefon vyhrazený prostor až 64 GB, který lze případně paměťovou kartou rozšířit až na 1 TB. Ke koupi je za 2 277 Kč.

V průběhu druhé poloviny března přibyl v nabídce ještě také Samsung Galaxy A35 5G, stylový telefon s vyváženým poměrem stran 19:5. V rovném elegantním kovovém rámečku je zasazen klíčový designový prvek – ostrůvek s ovládacími tlačítky. Z výbavy stojí za to zmínit AMOLED displej s úhlopříčkou 6,6“, výkonný procesor Exynos 1380 a pro fotografy atraktivní zadní fotoaparát se třemi objektivy a rozlišením až 50 Mpix. Výdrž zajistí baterie s kapacitou 5000 mAh, Telefon lze pořídit ve dvou paměťových variantách 128 GB za 9 477Kč a 256 GB za 10 977 Kč.

Při pořízení Samsung Galaxy A35 5G do 21. dubna může navíc zákazník získat chytrý náramek Samsung Galaxy Fit3 Silver. Podmínkou je jen registrace zařízení v aplikaci Samsung Members v sekci Výhody do 29.dubna 2024. Tento bonus je plně v režii společnosti Samsung.

Výkonnějším sourozencem Galaxy A35 je potom model Galaxy A55 5G s procesorem Exynos 1480. V prodeji je také ve dvou paměťových variantách 128 GB za 11 977Kč a 256 GB za cenu 13 401 Kč. Při pořízení tohoto telefonu do 21.dubna může zákazník získat bezdrátová sluchátka Samsung Galaxy Buds FE White zdarma. Podmínkou je opět registrace nového zařízení přes aplikaci Samsung Members do 29. dubna.

Po celý duben mohou zákazníci v případě koupi telefonu Xiaomi 14 (za 24 401 Kč) dostat jako dárek k nákupu také tablet Xiaomi Redmi Pad SE 4GB/128GB WiFi v šedé barvě. Dárek získají zákazníci, kteří nakoupí online nebo osobně na vybraných prodejnách se Xiaomi Benefit Stage.

Ještě nižší ceny na nová zařízení při kombinaci služeb

V případě využití více služeb najednou mohou zákazníci i nadále čerpat výraznou slevu na nová zařízení. Na vybraná z nich dokonce až 7 000 Kč. Stačí si pořídit u Vodafonu tři služby (mobilní tarif, pevný internet a Vodafone TV) a zastavit se osobně na prodejně. Slevy platí i při kombinaci s mobilním tarifem, a to nejen při nákupu telefonu, ale také tabletu, notebooku, televizoru, herní konzole nebo chytrých hodinek.

Chytré hodinky si zaslouží pojištění i službu OneNumber na 3 měsíce zdarma

Pro ty, kteří neradi riskují, rozšiřuje Vodafone možnost pojištění z chytrých telefonů a tabletů i na chytré hodinky. V případě krádeže nebo náhodného poškození tak můžete mít krytá záda. Nahlášení trvá minutku a zařízení vám Vodafone opraví nebo vymění.

Do konce dubna navíc pro hodinky s podporou LTE volání běží speciální akce na službu OneNumber na 3 měsíce zdarma. V nabídce Vodafonu je několik modelů. Díky OneNumber může být každý ve spojení i bez mobilního telefonu po ruce.

Přístupnější příslušenství pro hráče se speciálními potřebami

Od dubna Vodafone rozšiřuje také nabídku herního příslušenství o ovladač PlayStation 5 Access Controller. Jedná se o univerzální sadu ovladače, kterou lze přizpůsobit různým potřebám hráčů. Navržena byla v úzké spolupráci s komunitou věnující se přístupnosti s cílem umožnit hráčům se speciálními potřebami užívat si pohodlnějších a delších herních relací Access controller/EAS | SonyProFirmy.eu . Stojí 2 277 Kč.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat