Jak si vybrat mezi neomezenými tarify? komerční článek

Jak si vybrat mezi neomezenými tarify? [komerční článek]
2024-04-20T10:42:47+02:00
• 20. 4. 2024

Hledáte výhodný neomezený tarif, ale z nabídek mobilních operátorů už vám jde hlava kolem? Neomezené tarify nabízejí všichni – ale každý za jinou cenu. A s jinými výhodami. Proto se pojďme podívat na to, jak si vybrat mezi neomezenými tarify.

Je neomezený skutečně bez limitů?

Neomezený tarif ve skutečnosti nemusí být neomezený v tom pravém slova smyslu a na některé služby může operátor stanovit limity. Proto si vždy pečlivě přečtěte, co vše daný tarif zahrnuje a za jakých podmínek můžete výhody čerpat, například zda se neomezené volání vztahuje na všechny sítě, nebo pouze na volání v síti stejného operátora.

Pokud tedy sháníte neomezený tarif, který se vám finančně vyplatí, nejprve se zamyslete nad svými prioritami a svým „uživatelským“ chováním při používání mobilu.

K čemu mobil nejčastěji používáte?

Trávíte nejvíc času telefonováním a psaním SMS? V tom případě hledejte mezi tarify s neomezeným voláním, jejichž součástí obvykle bývá už i neomezené posílání zpráv.

Využíváte nejvíc ze všeho internet v mobilu? Pak se vám nejvíc vyplatí mobilní tarif s neomezenými daty. Ale pozor, v tomto případě se cena tarifů liší podle rychlosti dat.

Anebo můžete všechny své požadavky skloubit dohromady a pořídit si naprosto neomezený tarif, který má úplně vše a bez limitů.

Porovnání neomezených tarifů

Neomezené mobilní tarify nabízí jak běžní operátoři (O2, Vodafone, T-Mobile), tak i virtuální operátoři. Takže vybrat si ten nejvýhodnější může být složité – a porovnávání jednotlivých nabídek vám zabere hodně času.

Nejjednodušším způsobem je proto využít nějaký srovnávač neomezených mobilních tarifů, kam zadáte pár základních požadavků a rázem před sebou máte tarify všech operátorů – a přehledně srovnané podle jejich obsahu i ceny.

Přechodu jinam se neděste

Našli jste výhodný neomezený tarif, který by vám vyhovoval, ale nabízí ho jiný operátor, než u kterého aktuálně jste? Ani to není problém. Dnes už je možné změnit operátora, kdykoliv si usmyslíte.

A stejně tak si můžete u svého operátora vyměnit stávající tarif za jiný, pokud je pro vás výhodnější – zvládnete to online nebo třeba na prodejně operátora. Pomoci vám s tím mohou také specialisté z Ušetřeno.cz, kde najdete i velké srovnání mobilních tarifů.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat