reklama

BLUETTI uvádí v rámci Black Friday a Cyber Monday napájecí stanici AC70 komerční článek

BLUETTI uvádí v rámci Black Friday a Cyber Monday napájecí stanici AC70 [komerční článek]
2023-11-25T18:17:50+01:00
• 25. 11. 2023

Listopad je obdobím pro akční nabídky a společnost BLUETTI, průkopník v oblasti přenosných napájecích řešení, nabízí v rámci výprodeje Black Friday & Cyber Monday od 24. do 27. listopadu až 25% slevu na různé napájecí produkty. Nejlepší nabídky získáte na napájecí stanice, jako je AC180 se slevou 200 € na 899 €, AC200MAX se slevou 200 € na 1 799 € a solární soupravy. Ať už nakupujete vánoční dárky nebo si dopřáváte radost sami sobě, máte šanci výrazně ušetřit.

Bluetti AC70 je tady

Ale to není všechno! Připravte se na slavnostní odhalení poslední novinky společnosti BLUETTI – elektrocentrály AC70. AC70, jejíž uvedení na trh je naplánováno na 12. prosince, a to jak na oficiálních stránkách, tak na Amazonu, slibuje, že nově definuje přenosná řešení napájení.

BLUETTI AC70: Síťový zdroj s novou definicí

AC70 váží pouhých 22,5 kg, má značnou kapacitu 768 Wh a nabízí 1 000 W nepřetržitého výkonu a 2 000 W špičkového nárazového výkonu. Oproti předchůdci EB70 s kapacitou 716Wh/1 000W má několik významných vylepšení: vyšší zdvihový výkon, rychlejší nabíjení, funkci UPS a uživatelsky přívětivější design.

bluetti 2 1408x734x

Všestrannost se setkává s výkonem

Díky robustnímu zdvihovému výkonu 2 000 W si model AC70 poradí s vysoce induktivními zařízeními, jako jsou miniaturní rychlovarné konvice, fény a malé elektrické nářadí. Díky dvěma zásuvkám 230 V AC, dvěma vysokorychlostním zásuvkám USB-C, dvěma 18W portům USB-A a 12V zásuvce DC je univerzální volbou pro rekreační i profesionální použití. Ať už se jedná o práci v terénu, kempování nebo pouliční slavnosti, AC70 vše pokryje.

Blesková rychlost nabíjení

Nabíjení AC70 je hračka díky možnostem, jako je síťový proud, auta, generátory a solární panely. Na 80 % ji nabijete za pouhých 45 minut nebo ji plně nabijete za 1,5 hodiny pomocí přiloženého síťového nabíjecího kabelu bez nutnosti používat objemný adaptér. Po připojení k solárním panelům ji můžete plně nabít za pouhé 2 hodiny při optimálním slunečním svitu – ideální na dlouhé cesty i mimo ně.

Bezproblémový přechod k napájení

AC70 slouží jako záložní napájecí jednotka s funkcí UPS, která v případě výpadku proudu zajistí bezproblémový přechod v rychlosti 20 ms. Vaše notebooky, modemy a směrovače budou v případě výpadku sítě fungovat bez problémů.

bluetti 3 1648x854x

Intuitivní design a ovládání

AC70 má zabudovanou rukojeť pro snadné přenášení. Jeho přehledný a větší displej LCD zobrazuje operace v reálném čase, jako je nabíjení a vybíjení, úroveň nabití baterie a další údaje. Po připojení přes Bluetooth k mobilnímu telefonu můžete také pomocí aplikace BLUETTI sledovat a upravovat její nastavení, například přepínat mezi režimy nabíjení Turbo, Standard a Silent nebo aktivovat režim ECO pro úsporu energie.

Spolehlivé napájení pro každou potřebu

Model AC70 je vyroben z bezpečných lithium-železo-fosfátových bateriových článků a může se pochlubit působivou životností více než 2 500 cyklů. Společnost BLUETTI na něj navíc poskytuje pětiletou záruku, takže je spolehlivým společníkem pro různé scénáře – ať už jste v přírodě, čelíte nouzovým situacím doma, na cestách nebo žijete mimo síť.
Nenechte si ujít tento cenově dostupný zdroj UPS, když využijete nabídky BLUETTI na Black Friday a Cyber Monday. AC70 oficiálně přichází na trh 12. prosince. S BLUETTI AC70 máte energii vždy ve svých rukou, a to doslova.

O společnosti BLUETTI

Společnost BLUETTI se již od svého vzniku snaží podporovat udržitelnost a ekologická energetická řešení. Nabídkou ekologických řešení pro skladování energie pro vnitřní i venkovní použití se společnost BLUETTI snaží poskytovat výjimečné zážitky pro naše domovy a zároveň přispívat k udržitelné budoucnosti naší planety. Tento závazek k udržitelné energii pomohl společnosti BLUETTI rozšířit svou působnost do více než 100 zemí a získat důvěru milionů zákazníků po celém světě.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat