reklama

WhatsApp testuje nové nástroje pro formátování textu

WhatsApp testuje nové nástroje pro formátování textu
2023-10-05T15:00:20+01:00
• 5. 10. 2023

Zdroj: Dotekománie

Platforma WhatsApp se stala jedním z hlavních nástroj pro moderní online komunikaci. Vzhledem k tomu, že se jedná o velmi rozšířený nástroj nejen pro komunikaci s přáteli, ale také ve světě byznysu, snaží se Meta přinášet do své aplikace nové užitečné funkce.

Formátování textu ve WhatsApp

Jednou z novinek, která se objevuje v beta verzi aplikace pro Android s číslem sestavení 2.23.21.3, jsou nové nástroje pro formátování textu, tak jako jsme zvyklí například v emailových klientech. V beta verzi aplikace WhatsApp mají uživatelé nyní k dispozici podporu pro vkládání kódu, nebo kteréhokoliv textu bez toho, aby aplikace tento text speciálně zformátovala. To jistě uvítají uživatelé z řad programátorů a vývojářů, kteří potřebují sdílet kód například s technickou komunitou.

whatsapp text formatting tools wabetainfo 335x708x

Zdroj: Android Police

Mezi další možnosti formátování pak WhatsApp přidává organizaci textu v číslovaných seznamech s odrážkami. Aplikace WhatsApp tak vedle formátovacích nástrojů v podobě tučného pásma nebo kurzívy získává další pokročilé možnosti, díky kterým se tak stává sociální platformou, která již nenabízí pouze funkce pro klasický chat. Snaží se tak držet krok s konkurencí, jako jsou Telegram, Discord, Slack a další, které rovněž uživatelům tyto možnosti nabízí.

Zdroj: androidpolice.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat