reklama

Xiaomi připravilo novou generaci chytrého reproduktoru Sound

Xiaomi připravilo novou generaci chytrého reproduktoru Sound
2023-09-17T19:35:49+02:00
• 17. 9. 2023

Zdroj: Gizmochina

Čínská společnost Xiaomi ve spolupráci se značkou Harman/Kardon vydává druhé pokračování chytrého reproduktoru Sound. Novou generaci poznáváme po dvou letech jako Sound 2023 a pro uživatele je přichystáno několik příjemných úprav. V každém případě si zařízení udrželo přijatelnou prodejní cenu a k žádné výraznější změně nedošlo ani u celkového zpracování.

Sázka na jistotu

Než aby došlo k razantnímu řezu, tak výrobce tentokrát spíše pouze dotahuje detaily a přidává pár drobností. Z venku si lze nově všimnout třeba podsvícených tlačítek, přitom si zanechává tvar i vystouplý prstenec uprostřed. Za zvukovou aktualizaci se postavila vylepšená technologie Harman AudioEFX.

Xiaomi Sound 2023 3 800x800x

Zdroj: Gizmochina

K přenosu hudby kromě Bluetooth 5.2 využijete navíc přidanou funkci NFC. Maximální výkon reproduktoru činí 24 Wattů a při spárování dvou zařízení najednou můžete dokonce vytvořit stereo systém. Neschází podpora různých streamovacích platforem včetně AirPlay 2 od Applu.

Do obchodů uvolňují dvě barevné varianty za velmi lákavou cenu okolo 1 581 Kč. Nakonec zůstává otázkou, zda tento přírůstek oficiálně přejde hranice domácího trhu. První zástupce byl po celou dobu dostupný jen v Asii, takže zřejmě i zde existuje minimální šance na uvolnění do mezinárodního prodeje.

Xiaomi Sound 2023 2 750x1340x

Zdroj: Gizmochina

Zdroj: gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat