reklama

XIAOMI MIJIA – skvělý vodní filtr do každé domácnosti komerční článek

XIAOMI MIJIA – skvělý vodní filtr do každé domácnosti [komerční článek]
2023-09-14T09:25:54+02:00
• 14. 9. 2023

Zdroj: TOMTOP

Zdravý životní styl a věci s ním spojené jsou už nějakou dobu v kurzu, a není to jen náhoda nebo nějaký módní výstřelek. Rostoucí životní úroveň si chceme pochopitelně užít, a to pokud možno co nejdéle. A jedním z klíčových prvků je naprosto pochopitelně i voda – protože naše těla jsou tvořena z více než 50 % právě vodou, a u kojenců to je dokonce až 75 %.
Není tedy divu, že si chceme dávat větší pozor nejen na to, kolik vody přijímáme, ale také na to, jakou vodu pijeme. A aby to byla voda opravdu kvalitní, o to se nám může postarat vodní filtr XIAOMI MIJIA MUL11. Pojďme se tedy podívat, co umí, a zda to za to stojí.

Co tedy umí?

Tento praktický vodní filtr má unikátní průhledné okénko, kterým můžete snadno sledovat celý proces filtrace. Ten zahrnuje celkem čtyři filtrační systémy:
Prvním je nerezová filtrovací síťka, která spolehlivě zachytí větší nečistoty.
Druhý systém tvoří účinný filtr vyrobený ze speciální netkané textilie.
Třetí vrstvou je pak vysoce absorbující filtr s aktivním uhlím.
Čtvrtým systémem je ultrafiltrační membrána z dutých vláken o průměru 0,1 mikrometru.

XIAOMI MIJIA Water Purifier

Zdroj: TOMTOP

Výkon i praktičnost

Všechny tyto výše zmíněné vrstvy pracují ve vzájemné synergii, která začíná zachycením větších škodlivin, a končí účinnou schopností odfiltrovat nebezpečné bakterie, a přitom zároveň ponechat tělu prospěšné minerály, které se v pitné vodě nacházejí.
Celý filtr ve třech velmi jednoduchých krocích prostě nainstalujete s pomocí přiloženého klíče na váš vodovodní kohoutek, a můžete začít pít. A je jedno, zda to je v kanceláři, či u vás doma. Dokonce si můžete nastavit jeden ze tří režimů, který vám bude nejvíce vyhovovat. Kromě okénka pro vizuální kontrolu fixace je na filtru také nastavitelný kroužek, který připomene vhodný okamžik pro výměnu filtru.

XIAOMI MIJIA Water Purifier

Zdroj: TOMTOP

A cena?

Jistě vás bude nyní zajímat, za kolik se takto praktický vodní filtr dá pořídit. A máme pro vás dobrou zprávu: nyní můžete ušetřit 66 %, protože namísto běžné ceny 2.115 Kč může být filtr XIAOMI MIJIA váš už za pouhých 720 Kč. A jelikož je tato nabídka časově omezená, je dobré produkt objednat, dokud je ještě k dispozici. Vaše tělo vám poděkuje, když si tento kompaktní, ale výkonný filtr pořídíte s dopravou zdarma přímo ZDE.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat