reklama

WhatsApp testuje přihlášení do aplikace pomocí e-mailu

WhatsApp testuje přihlášení do aplikace pomocí e-mailu
2023-08-05T15:00:09+02:00
• 5. 8. 2023

Zdroj: Dotekománie

1

WhatsApp je bezesporu jednou z nejpopulárnějších služeb pro online komunikaci, která má již svou historii a tradici. Jejím vlastníkem je společnost Meta, která má ve svém portfoliu i další platformy, mezi které patří Facebook, nebo Instagram. WhatsApp prochází mnoha úpravami a změnami, které jí mají činit ještě lepší, bezpečenější a použitelnější.

WhatsApp pracuje na nové funkci

Jednou z aktuálních novinek, která je testována, je způsob přihlášení do aplikace. V současné době, je jediným způsobem, jak se lze do aplikace přihlásit, vaše telefonní číslo, na které je odesílán ověřovací kód. Pakliže máte zapnutou druhou vrstvu ochrany, musíte po ověření čísla ještě zadat heslo. WhatsApp ale nyní testuje nový způsob přihlašování do aplikace a to skrze e-mail. Novinku zjistil známý web WABetaInfo.

Zdroj:

Zdroj: WABetaInfo (se souhlasem)

E-mailová adresa by tedy mohla v budoucnu sloužit nejen k ověření/přihlášení do WhatsApp účtu, ale také pro obnovení ztraceného přístupu do služby. Tato funkce je zatím ve fázi vývoje a je zde ještě jedna věc, kterou je potřeba zmínit. Podle dostupných informací by způsob ověření přes email mohl být volitelný, to znamená, že pokud nebudete chtít svou e-mailovou adresu dávat k dispozici, i nadále by mělo být k dispozici ověření přes telefonní číslo.

Zdroje: phandroid.com, wabetainfo.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Lucie Budínová

5. 8. 2023, 22:04

To mě přijde super. Osobně si myslím že by to měl mít každý Messenger, tak že nejen WhatsApp.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat