Sluchátka Smokin‘ Buds TWS od Skullcandy myslí na uhlíkovou stopu

Sluchátka Smokin‘ Buds TWS od Skullcandy myslí na uhlíkovou stopu
2023-06-02T19:35:39+02:00
• 2. 6. 2023

Zdroj: Skullcandy

Americká firma Skullcandy do produktové nabídky zařazuje jedna cenově dostupná sluchátka a v prvních obchodech je konkrétně najdete jako Smokin‘ Buds TWS. Zařízení by mělo za sebou zanechat minimální uhlíkovou stopu, takže při výrobě bylo samozřejmě využito recyklovaných materiálů. I přes levně vypadající zpracování jsou k dispozici poměrně slušné prvky výbavy.

Běžný základ

Prvně co se týče samotné výroby, tak z 50 % bylo použito recyklovaného materiálu (plastu) u sluchátek, a dokonce 100 % u obalu. Po technické stránce je připravena celkem běžná sestava prvků. Konstrukce s certifikací odolnosti IPX4 obsahuje dotykové plošky pro ovládání hovorů nebo hudebního přehrávače. Neupřesněné baterie zvládnou 8 hodin provozu, přičemž dodávané pouzdro ke všemu přidává dalších 12 hodin.

skullcandy smokin buds tws 3 1680x990x

Zdroj: Skullcandy

Technologie rychlého nabíjení dokáže za 10 minut dobít sluchátka na 2 hodiny provozu. Konektivitu zajišťuje funkce Bluetooth 5.2 a uživatelé díky jednomu mikrofonu v každém sluchátku ocení možnost vyřizování telefonátů. Podpora hlasových asistentů nebyla rovněž vynechána. Výpis funkcí uzavírá automatické párování, několik přednastavených ekvalizérů (filmy, hudba, podcasty) či vyladěné měniče Skullcandy Supreme Sound.

Závěrem zbývá dodat, že zájemce čeká jediné provedení (černé) za prodejní cenu od 19,99 dolarů (tj. cca 444 Kč). Ovšem pro Evropu platí vyšší cenovka 34,99 eur (tj. cca 830 Kč).

skullcandy smokin buds tws 1 1680x990x

Zdroj: Skullcandy

Zdroj: skullcandy.eu

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat