reklama

Aplikace Galaxy Enhance-X od Samsungu byla oficiálně spuštěna

Aplikace Galaxy Enhance-X od Samsungu byla oficiálně spuštěna
2023-06-30T18:00:02+01:00
• 30. 6. 2023

Zdroj: Fonearena

O aplikaci Galaxy Enhance-X jsme psali již minulý rok, tehdy se jednalo o novinku, která byla k dispozici jako beta. Nyní Samsung oznámil její oficiální dostupnost v svém obchodě Galaxy Store.

Aplikace Galaxy Enhance-X oficiálně

Aplikace nabízí mnoho pokročilých funkcí a filtrů založených na umělé inteligenci AI a nabídne úpravy fotografií na jedno klepnutí. Mezi nejzajímavější funkce patří například nástroje pro odstranění odlesků, rozmazání, vylepšení rozlišení, doostření, zesvětlení nebo přidání HDR efektu.

Galaxy Enhance X features 2 1000x650x

Zdroj: Fonearena

Aplikace si umí poradit s takzvaným efektem vzoru moaré, který vzniká tehdy, pokud spolu interferují dva podobné vzory – rastry, typicky například proužky. S tímto efektem se můžeme například setkat tehdy, pokud fotíme obrazovku počítače či notebooku. Funkce Remove Shadows je pak další z funkcí, která ve spolupráci s Fix Moaré vyhladí vzory a eliminuje nežádoucí stíny.

Galaxy Enhance X features 3 1000x650x

Zdroj: Fonearena

Nástroj Old Photo se bude hodit pro úpravu starých fotek, který používá generativní umělou inteligenci pro obnovu a vylepšení starých a poškozených fotografií. Nástroj fotografie dokonale vyčistí a přitom zachová veškeré důležité detaily, čímž je dosaženo jasnějšího snímku s důrazem na zachování původního originálu. Podle dostupných informací v Galaxy Storu aplikace vyžaduje systém Android 10 a vyšší. Aplikaci si můžete stáhnou na tomto odkazu.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat