reklama

Waze pro Android Auto a CarPlay nově zobrazí informace o nabíjecích stanicích

Waze pro Android Auto a CarPlay nově zobrazí informace o nabíjecích stanicích
2023-05-14T19:35:39+02:00
• 14. 5. 2023

Zdroj: Androidpolice (se souhlasem)

Aplikace Waze pro Android a iOS je vybavena mnoha užitečnými funkcemi pro řidiče nejen klasických automobilů, ale nově i pro majitele elektromobilů. Některé funkce jsou ale dostupné pouze pro mobilní aplikace.

Waze pro Android Auto a CarPlay získává aktualizaci

Nově se dočkají vylepšení majitelé elektromobilů, jejichž auta jsou vybavena systémy Android Auto a Apple CarPlay. Nově navigace pro tyto systémy obdrží možnost vyhledávat nabíjecí stanice a zadat trasu pro navigaci k nim. Vedle toho bude možné o nabíjecích stanicích zobrazit veškeré potřebné informace, bude možné vybrat tu správnou na základě typu vozidla, nebo typu nabíjecí zástrčky.

Waze Android Automotive

Zdroj: 9to5google (se souhlasem)

Tyhle všechny informace jsou již dnes k dispozici v klasické mobilní verzi a nově budou k dispozici také pro automobilové systémy. Díky crowdsourcingovému charakteru aplikace Waze budou tyto informace v maximálně možné míře aktualizované, což je velikou výhodou. Přidávané informace prochází kontrolou v rámci komunity Waze, kde musí být nově přidávané, nebo aktualizované informace, nejprve schváleny, než se dostanou do aplikace k řidičům. Informace o nabíjecích stanicích v systémech Android Auto a Apple CAr Play by měly být dostupné během následujících měsíců.

Zdroj: 9to5google.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat