T-Mobile nasazuje Bank iD do svého e-shopu

T-Mobile nasazuje Bank iD do svého e-shopu
2023-05-02T11:00:37+02:00
• 2. 5. 2023

Zdroj: T-Mobile

Současným tématem a trendem nadcházející doby bude digitalizace státní správy. Již nyní jde vidět pokrok. Už můžete z pohodlí domova vyřídit spoustu věcí. Součástí projektu je také Bank iD, tedy možnost ověření své totožnosti skrze banku. Právě tuto metodu ověření nově zavádí i mobilní operátor T-Mobile.

Bank iD

T-Mobile zavádí možnost ověření a přihlášení na svých webových stránkách přes Bank iD, což přináší spoustu výhod. Při využití této metody již není potřeba cokoliv následně ručně vypisovat nebo fyzicky podepisovat kurýrovi nebo přímo v nějakém obchodě.

„Chceme, aby si naši zákazníci mohli vyřídit maximum záležitostí z domova, a to nám služba bankovní identity umožní. Jsme rádi, že díky spolupráci s Bank iD můžeme jako první mobilní operátor u nás udělat další krok v digitalizaci Česka,“ dodává Eva Nora, manažerka digitálních služeb v T-Mobile.

To ve výsledku znamená, že si lze objednat hlasové i datové tarify přes internet, přičemž SIM kartu můžete dostat i v elektronické podobě, tedy eSIM. Celý proces se tak poměrně zrychluje. Jedná se jen o možnost navíc, kterou můžete a nemusíte využít.

Screenshot (16) 1120x421x

Zdroj: T-Mobile

T-Mobile si také nachystal soutěž v rámci spuštění služby. Konkrétně se hraje o smartphone T Phone v období od 2. 5. 2023 do 31. 5. 2023 a do soutěže je zařazen každý nový zákazník, který při nákupu tarifu v e-shopu využije ověření pomocí Bank iD. Slosování proběhne 15. 6. 2023.

„Celý systém jsme společně se specialisty Bankovní identity navrhli a implementovali během několika měsíců, a nyní jej provozujeme v dedikovaném a zabezpečeném privátním cloudu v našem nejmodernějším datovém centru DC7. Vzhledem k velkému zájmu partnerů o připojení ke službě i neustále se zvyšujícímu počtu zákazníků Bank iD systém nadále rozvíjíme, posilujeme i standardizujeme pro provoz kritické infrastruktury státu. Projekt Bank iD vnímáme jako důležitou součást digitalizace Česka a jsme velmi rádi, že můžeme být jeho součástí,““ dodává Martin Buša, manažer top korporátního prodeje T-Mobile.

Zdroj: tisková zpráva

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat