Společnost realme představila nová sluchátka Buds Air 5 Pro

Společnost realme představila nová sluchátka Buds Air 5 Pro
2023-05-13T19:50:46+02:00
• 14. 5. 2023

Zdroj: Fonearena

Společnost realme v představila novou řadu telefonů realme 11 a také bezdrátová sluchátka Buds Air 5 Pro. Ta jsou vybavena pokročilou technologií ANC pro potlačení okolního hluku.

Sluchátka realme Buds Air 5 Pro

Sluchátka přichází v designu, který se nese v podobném duchu jako nová řada chytrých telefonů. Materiál je opatřen procesem vakuového galvanického pokovování, který přináší křišťálově čistou strukturu. Sluchátka budou dodávána ve dvou barevných variantách – Sunrise City s oranžovým nádechem a v černé variantě Starry Night Black. Sluchátka jsou vybavena dvojicí měničů – 6mm basového a 5mm pro výšky, díky kterým sluchátka nabídnou frekvenční rozsah 20-40 KHz. Sluchátka jsou vybavena Bluetooth technologií verze 5.3, která podporuje kodeky AAC, SBC a LDAC.

buds air 5 pro 1 1308x880x

Zdroj: Fonearena

Sluchátka realme Buds Air 5 Pro dále nabídnou Hi-Fi kvalitu zvuku s koaxiálními duálními jednotkami, přenos LDAC s vysokým rozlišením, certifikaci HiRes a 3D prostorový zvuk. Mohou se také pochlubit největší hodnotou potlačení okolního hluku 50 dB, 4 000 Hz redukcí šumu a redukcí šumu při hovorech díky šesti mikrofonům podpořeným AI. Tato technologie nese označení Deep Sea Noise Reduction 2.0.

Sluchátka jsou vybavena baterií, která zajistí až 40 hodinovou výdrž a rovněž podporují nízkou latenci přenosu zvuku čímž jsou ideální i pro hraní her. Odolnost proti vodě pak zajistí certifikace IPX5. Sluchátka budou dostupná ve speciální akci v předprodeji do 23. května za cenu 399 yuanů (cca 1 235 Kč), následně budou dostupná za běžnou prodejní cenu 499 yuanů (cca 1 545 Kč). Oficiální prodej by měl začít 31. května.

Zdroj: fonearena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat