reklama

Redmi Watch 3 Lite odhaleny, napádně připomínají Apple Watch

Redmi Watch 3 Lite odhaleny, napádně připomínají Apple Watch
2023-05-25T11:29:07+02:00
• 25. 5. 2023

Zdroj: Gizmochina

Společnost Redmi si minulý měsíc nechala certifikovat připravované chytré hodinky Watch 3 Lite. Poté, co získaly certifikaci SIRIM a IMDA se tyto připravované hodinky objevují na obrázcích.

Chytré hodinky Redmi Watch 3 Lite

Hodinky jsou vybaveny 1,83palcovým AMOLED displejem, který dosahuje větších rozměrů, než u Redmi Watch 3, které byly uvedeny v březnu. Displej hodinek Watch 3 čítá 1,75 palců. Co se týče designu, tak. podobně „tučnější“ verze i Watch 3 Lite se v designu silně inspirovaly Apple Watch.

redmi watch 3 lite 3 1 1104x924x

Zdroj: Gizmochina

Hodinky přicházejí s podporou hovorů přes Bluetooth, monitorováním kyslíku v krvi , spánku a nepřetržitého sledování srdečního tepu. Nabídnou více 100 sportovních režimů a zdravotních funkcí včetně těch speciálně pro ženy.

redmi watch 3 lite 4 1104x1022x

Zdroj: Gizmochina

Hodinky rovněž nabídnou podporu až 200 různých ciferníků, nebo offline platby Alipay. Milovníci vodních radovánek pak jistě ocení vodotěsnost do 5 ATM. Co se výdrže baterie na tom hodinky nejsou tak úplně špatně, měly by na jedno nabití vydržet až 12 dní v režimu běžného používání, při intenzivnějším používání by pak měly vydržet až 8 dní. Hodinky Redmi Watch 3 Lite jsou aktuálně k dispozici v předobjednávkách v Číně a oficiální prodej by měl začít 23. května. Cena prozatím není známa.

Zdroj: gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat