Apple údajně pracuje na aktualizaci, která umožní spárovat hodinky Watch s více zařízeními

Apple údajně pracuje na aktualizaci, která umožní spárovat hodinky Watch s více zařízeními
2023-05-02T15:00:14+02:00
• 2. 5. 2023

Zdroj: Apple

Pokud jste si zakoupili hodinky Apple Watch, jistě víte, že je možné je spárovat pouze s jedním Apple telefonem. Naopak iPhone můžete spárovat s více hodinkami Apple Watch. Toto omezení ale, jak se zdá, brzy padne, a snad bude možné v dohledné době hodinky Watch spárovat s více zařízeními najednou.

Apple Watch by mohly dostat významnou aktualizaci

Apple údajně pracuje na aktualizaci, který by měla umožnit spárovat hodinky Watch s více zařízeními najednou, a to nejen s iPhonem, ale také iPadem, nebo MacBookem. I přes to, že některá data, například cvičení, lze zobrazovat pod stejným Apple ID i na iPadu, nebo lze hodinkami odemykat MacBook, nelze v současné době hodinky standardně s těmito zařízeními spárovat.

Apple Watch Series 8

Zdroj: PhoneArena

Podle tipéra @analyst941, který na svém twitteru zveřejnil informace, Apple pracuje na aktualizaci, který by právě měla rozšířit možnost párování na všechna Apple zařízení. Informace již ale neříkají, které modely Watch tuto aktualizaci získají, a také není úplně jasné, kolik zařízení najednou bude možné s hodinkami spárovat. Teoreticky by tato aktualizace mohla dorazit letos na podzim s novými systémy watchOS 10, iOS 17, iPadOS 17 a macOS 14, ale i to je prozatím pouhá spekulace. Každopádně se jedná o dobrou zprávu a necháme se překvapit, zdali a kdy se aktualizace dostane ven.

Zdroj: phonearena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat