reklama

Xiaomi chystá ještě větší model Mix 5

Xiaomi chystá ještě větší model Mix 5
2023-04-29T22:25:37+02:00
• 30. 4. 2023

Zdroj: Xiaomi

Společnost Xiaomi otevírá nedokončenou kapitolu týkající se 5. generace modelu ze série Mix. Zařízení sice bylo v loňském roce z neznámých důvodů stopnuto, ale podle nejnovějších zpráv k jeho oficiálnímu oznámení může dojít už v následujících měsících. Navíc odhalený obrázek nahrává myšlence, že čínský výrobce stihl pochytit několik inspirací u konkurenčního ZTE.

Druhá šance

Za aktuálním únikem stojí populární účet Digital Chat Station na čínské síti Sina Weibo a vyobrazený telefon se velmi výrazně podobá Red Magic 8 Pro, který spatřil světlo světla koncem loňského roku. Tedy zatím alespoň tomu odpovídají zcela přesně umístěné průřezy v rámečku pro anténu. Za pozornost také stojí velmi tenké rámečky kolem displeje nebo přední kamerka na selfie snímky přímo pod zobrazovacím panelem.

Mix 5 690x920x

Zdroj: Gizmochina

Výpis specifikací z nabídky nastavení počítá s 6,73palcovým displejem dosahujícím na rozlišení 3 200 x 1 440 pixelů. O hlavní výkon se postará čipová sada Snapdragon 8 Gen 2 od Qualcommu nebo 12GB operační paměť RAM včetně podpory virtuálního rozšíření na celkových 15 GB. Vše uzavírá předinstalovaný systém Android 13 v rámci platformy MIUI 14 a 4 820mAh článek baterie.

Pokud ještě zajdeme víc do minulosti, tak spekulace mu připisovaly obdivuhodné 200W nabíjení, 48W selfie kamerku a tři snímače fotoaparátu v zadní části (hlavní 50MPx s technologií OIS, ultra-široký 48MPx a 48MPx teleobjektiv). Další podrobnosti lze jistě očekávat zanedlouho.

Zdroj: gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat