reklama

Na hodinkách Samsung teď brutálně ušetříte. Na Watch5 Pro více než 5 tisíc komerční článek

Na hodinkách Samsung teď brutálně ušetříte. Na Watch5 Pro více než 5 tisíc [komerční článek]
2023-04-01T10:39:07+02:00
• 1. 4. 2023

Patříte-li mezi vyznavače zdravého životního stylu, nebo jste se právě rozhodli pro razantní změnu, není pro zbavení se stresu, nastolení dobré nálady a zlepšení fyzické kondice, lepší způsob, než zařazení vyvážené stravy a pravidelného pohybu do každodenního života. Vaše odhodlání podpoří parťák, kterého navíc budete mít neustále u sebe –⁠ chytré hodinky. Jaké ale vybrat? Krok vedle neuděláte s těmi od Samsungu. Pro jejich koupi je navíc ideální doba. Mobil Pohotovost si totiž připravila speciální slevový kód “galaxy20”, díky kterému ušetříte pořádný balík. Kód navíc sníží cenu zlevněných modelů o dalších 20 %, tedy ve výsledku se dostanete na cenu ještě nižší, než jsou uvedené akční ceny. A pokud se rozhodnete vyměnit nějaké starší chytré zařízení právě za některý model hodinek Samsung, můžete k výkupní ceně získat navíc bonus až 2 000 Kč. A to už se pořádně vyplatí.

Profesionální trenér, kterého máte vždy po ruce

Pojďme se podívat, jakými zdravotními funkcemi Samsung Galaxy Watch disponují a jak vám pomohou k dosažení sportovních a zdravotních cílů. Samsung Galaxy Watch nabízí více než 90 cvičebních režimů. Můžete s nimi třeba chodit, běhat, lézt po horách, a díky vodotěsnosti i plavat. Senzor BioActive změří vaše tělesné složení, díky kterému zjistíte poměr tělesného tuku, svalů nebo vody. Pokud tedy toužíte nabrat svaly nebo zhubnout tuk, nemusíte se trmácet do poraden se specializovanými bioimpedančními přístroji, ale můžete sledovat pokroky ve změně tělesné kompozice přímo na hodinkách. Senzor se také postará o vyhodnocení údajů o srdeční frekvenci a EKG.

2 1 1200x675x 1

Některé modely disponují také technologií LTE a GPS. Skvělá je i funkce Route Workout, díky které si můžete libovolné trasy do hodinek přímo nahrát. Na cestách se tak už nikdy neztratíte a navíc můžete objevit místa, do kterých lidská noha téměř nevkročila. Samsung Galaxy Watch s vámi budou sdílet zdravotními tipy se spoustou hodnotných informací o pohybu či stravě. Nesmíme zapomínat i na regeneraci. Samsung Galaxy Watch umí sledovat kvalitu vašeho spánku. Hodinky poskytnou detailní informace o jeho jednotlivých fázích a také zjistíte, kolikrát jste se za noc vzbudili.

Galaxy Watch jsou skvělým parťákem nejen při sportu. Díky jejich elegantnímu designu je můžete klidně vzít třeba do divadla. Vyzkoušejte je a posuďte sami.

Ceny po uplatnění kódu “galaxy20” a výkupního bonusu:

Veškeré modely a informace o výkupu naleznete zde

3 1200x675x 1

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat