reklama

Bing chatbot přichází do klávesnice SwiftKey pro Android a iOS

Bing chatbot přichází do klávesnice SwiftKey pro Android a iOS
2023-04-17T16:40:51+01:00
• 17. 4. 2023

Zdroj: 9to5mac

Společnost Microsoft oznámila, že do své populární klávesnice SwiftKey pro Android a iOS integruje svého chatbota Bing. Tato nová funkce umožní uživatelům chatovat s robotem Bing přímo v aplikaci a vyhledávat to co je zajímá bez nutnosti se přepínat do jiných aplikací.

Umělá inteligence Bing přichází do SwiftKey

Do klávesnice SwiftKey přicházejí tři hlavní funkce: Chat, Tone a Vyhledávání. Díky funkci chat bude možné komunikovat přímo v aplikaci s robotem Bing a zadávat podrobné dotazy. Chat s robotem se dle Microsoftu může hodit právě v případě, že se budeme hledat tu správnou odpověď na něčí zprávu, nebo jen prostě budeme chtít najít cokoliv, co budeme chtít sdílet například v nějaké konverzaci a nebudeme se chtít přepínat do jiné aplikace, jako například do webového prohlížeče.

microsoft swiftkey tone 1812x1576x

Zdroj: Microsoft

Funkce Tone by uživatelům měla pomoci skrze umělou inteligenci AI lépe formulovat například odpovědi na pracovní emaily, ve kterých chceme použít více profesionální odpověď na úrovni, ale také jen zvolit víc cool a ležérní odpověď našim kamarádům, nebo komentář na sociální síti. V neposlední řadě do klávesnice přichází funkce hledání, která umožní hledat na webu přímo v aplikaci SwiftKey. Aktualizace klávesnice bude dostupná všude, kde je dostupné nové hledání Bing.

Zdroj: techcrunch.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat