reklama

Sluchátka Enco Free3 od Oppo jsou oficiálně venku

Sluchátka Enco Free3 od Oppo jsou oficiálně venku
2023-03-22T19:33:32+02:00
• 22. 3. 2023

Zdroj: Oppo

Tisková konference společnosti Oppo je za námi a mezi poslední novinky patří 3. generace bezdrátových sluchátek Enco Free. Oproti předchůdci jsou navenek téměř k nerozeznání. Podstatné změny se udály hlavně uvnitř zařízení, přičemž čínský výrobce dokázal vylepšit téměř všechny specifikace. Zároveň byl do 3. dubna spuštěn předprodej za lákavější cenu.

Funkcemi prošpikována

Firma jako první na světě při výrobě použila bambusová vlákna u membrány, která je součástí 12,4mm měniče. Technologie ANC přináší snížení hluku maximálně o 49 dB nebo herní režim umí snížit zpoždění až o 47 ms. Sluchátka s 43mAh baterií zvládnou 7 hodin poslechu a 30 hodin při postupném dobíjení v nabíjecím pouzdru (440 mAh).

Oppo Enco Free 3 3 1053x899x Oppo Enco Free 3 2 1100x539x

Zdroj: FoneArena

Vlastní technologie Alive Audio dokonce vytváří efekt prostorového zvuku do osmi stran. Díky funkci Bluetooth 5.3 je podporována spousta audio kodeků, kde stojí za zmínku například LDAC. Nechybí certifikace Hi-Res a IP55. Uživatelé ocení dotykové plošky pro ovládání, možnost připojení k více zařízení najednou či podporu hlasových asistentů (Google Assistant, Siri).

Obchody nabídnou dvě barevné verze (bílou, zelenou) za prodejní cenu v přepočtu 1 602 Kč. Výše zmíněná zvýhodněná cena činí zhruba 1 441 Kč.

Oppo Enco Free 3 1 1701x675x

Zdroj: Oppo

Zdroje: opposhop.cn, fonearena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat