reklama

Oppo představilo sluchátka Enco Free2

Oppo představilo sluchátka Enco Free2
2021-05-31T16:30:14+01:00
• 31. 5. 2021

Zdroj: FoneArena

Společnost Oppo, kromě řady Reno6, představila také nejnovější bezdrátová sluchátka Enco Free2. Jedná se pochopitelně o nástupce původní řady Enco Free, která byla představena v prosinci 2019. Největší novinkou je, že sluchátka mohou dosáhnout hloubky 42dB, a to díky aktivnímu potlačení hluku. 

Enco Free2

Výrobce ve své tiskové zprávě uvedl, že použil tříjádrový čip pro redukci šumu, jenž v praxi výrazně zlepšuje výkon při procesu redukce a dosahuje velmi dobrého výsledku. Kromě toho sluchátka nabízí Bluetooth 5.2 s nízkou latencí, Dynaudio pro vyladění zvuku a herní režim s nízkou latencí (latence 94 ms).

Máme zde ale třeba mikrofony, které mají vylepšený algoritmus a lépe dokáží bojovat se zvuky větru. Během telefonního hovoru pak poslouží AI potlačující šum. Hodí se ale také dotykové ovládání pro regulaci hlasitosti a přehrávání hudby. V balení budou k dispozici tři velikosti špuntů, takže se nemusíte bát, že by vám sluchátka nepasovala do designu vašich uší. 

Enco Free2 OPPO Enco Free 2 lifestyle 1024x703 1024x703x

Zdroj: FoneArena

Pokud budete mít zařízení od výrobce Oppo, dokáží se sluchátka spojit ihned po otevření pouzdra. Vydržet by pak měla až 30 hodin (s dobíjecím pouzdrem) a 6,5 hodiny bez pouzdra. Pro nabíjení pouzdra poslouží USB-C. Nutno podotknout, že tu máme certifikační ochranu IP54, takže se nemusíte bát potu nebo prachu. Oppo Enco Free2 budou v prodeji ve variantách Galaxy White a Midnight Black. Prodávat se budou za 93,8 dolarů, cca 2 000 Kč bez DPH. Prodej startuje 5. června v Číně.

Zdroj: fonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim