reklama

Motorola Moto G Stylus 2023 se brzy představí aktualizováno

Motorola Moto G Stylus 2023 se brzy představí [aktualizováno]
2023-03-29T09:35:15+02:00
• 29. 3. 2023

Zdroj: @onleaks (se souhlasem)

Aktualizováno 29. 3.

Původní neoficiální rendery se opět staly velmi přesnými, aspoň soudě dle nejnovějšího úniku od věrohodného zdroje. Motorola Moto G Stylus 2023 se nám ukazuje v plné kráse. Bohužel stále neznáme kompletní specifikace, ale je jasné, že by se mělo jednat o 5G mobil. Navíc bude mít mobil zachován konektor pro sluchátka. Odhadujeme, že k představení dojde v horizontu několika týdnů.

FsUaVliXgAMSCv1 1000x1000x FsUaVlmXwAI1FSh 1000x1000x FsUaVlkXwAMtMor 1000x1000x FsUaVljXwAAR8IZ 1000x1000x

Zdroj: @evleakd (se souhlasem)

Původní článek 15. 2.

Motorola relativně nedávno představila zajímavý model ThinkPhone a také zcela novou sérii Moto G. Mezitím se objevují informace o stále netradičním smartphonu Moto G Stylus 2023, jenž v podstatě patří mezi velmi malou skupinku zařízení se stylusem, který má své místo v samotném těle. Nikdy ale nešlo o top model, a bude to platit i o nadcházejícím modelu Moto G Stylus 2023.

Moto G Stylus 2023

V tuto chvíli je k dispozici jen neoficiální render, ale pochází od @onleaks. Ten má zpravidla velmi přesné informace a z naší zkušenosti lze jednoduše říci, že se pravděpodobně díváme na finální podobu. Opět se potvrzuje, že bude mít stylus své místo v těle mobilu.

Zadní fotomodul ale projde obměnou a budou k dispozici jen dva foťáky. Ostatně předcházející modely měly sice tři foťáky, ale ten třetí měl jen 2MPx rozlišení. Na základě renderu očekáváme, že se nabídne standardní, zřejmě 50MPx s optickou stabilizací obrazu, a ultra širokoúhlý snímač. Ačkoliv se zdá, že displej bude mít velmi minimální rámečky, ale to nebude platit o všech stranách. Právě na spodní části bude poměrně výrazná brada.

fo7vjplaaaad 9v 1140x641x

Zdroj: @onleaks (se souhlasem)

Modely Moto G Stylus 5G a Moto G Stylus (2022) měly jen IPS panely a odhadujeme, že se ani letos nedočkáme AMOLED technologie. Na bližší informace si ale budeme muset počkat. Zatím se ani neví, kdy bude novinka představena.

Zdroje: xda-developers.com, gsmarena.com, gsmarena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat