Huawei uvedl chytrý náramek TalkBand B7, který zároveň funguje jako sluchátko

Huawei uvedl chytrý náramek TalkBand B7, který zároveň funguje jako sluchátko
2023-03-25T19:30:21+02:00
• 25. 3. 2023

Zdroj: Gizmochina

Společnost Huawei má za sebou uvedení mnoha nových produktů, mezi které patří i nová generace chytrého náramku TalkBand B7. Tato řada chytrých náramků se od ostatních odlišuje tím, že s jedná o fitness tracker a sluchátko v jednom.

Chytrý náramek TalkBand B7

TalkBand B7 je vybaven 1,53palcovým AMOLED displejem s 3D zakřivením a rozlišením 460 x 188 pixelů. Tělo náramku je vyrobeno z titanové oceli. Náramek dokáže měřit jak srdeční tep, tak i stres, spánek, okysličení krve SpO2 nebo VO2 Max. Náramek je vybaven pokročilým monitoringem srdečního tepu, který dokáže měřit i takové parametry, jako je fibrilace síní, nebo spánkové apnoe.

TalkBand B7 1260x719x 1

Zdroj: Gizmochina

Huawei TalkBand B7 je poháněn procesorem Kirin A1 a běží na operačním systému, který je kompatibilní s Harmony OS 2.0 a vyšším, Androidem 7 a vyšším a také iOS 9 a vyšším. Sluchátka obsahuje praktické funkce, jakými jsou rychlá odpověď, ovládání fotoaparátu, hudby, rychlé platby AliPay a další. TalkBand B7 je vybaven baterií s kapacitou 120 mah, kterou lze dobíjet přes rozhraní USB-C. Jeho cena je stanovena na zhruba 146 dolarů (verze se silikonovým řemínkem), resp.  175 dolarů (verze s koženým řemínkem).

Zdroj: gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat