reklama

Valentýnská akce na Windows 10. Klíč doslova za hubičku komerční článek

Valentýnská akce na Windows 10. Klíč doslova za hubičku [komerční článek]
2023-02-10T19:23:31+02:00
• 10. 2. 2023

Webová stránka Scdkey.com nabízí slevu 25 % na klíče k produktům Microsoft v rámci vánoční akce. Tato sleva se vztahuje na klíče k Windows 10, Windows 11 a Microsoft Office 2019, s ještě nižšími cenami pro kombinace těchto produktů. Pokud chcete využít této slevy, použijte kód DT25 na webových stránkách Scdkey. Navštivte také webové stránky obchodu scdkey.com, kde naleznete mnoho dalších klíčů z různých softwarů pro váš počítač, například klíč pro Windows 10 za výhodnou cenu.

Slevy na Windows 10 a MS Office při láskyplném valentýnském výprodeji

Během slevové akce si můžete pořídit operační systém Windows 11 Pro za skvělou cenu 472 Kč nebo starší Windows 10 ve verzi Pro za neuvěřitelných 315 Kč. Valentýnská nabídka licenčních klíčů za bezkonkurenční ceny je k dispozici pouze v internetovém obchodě Scdkey.com. Pokud se nezajímáte o produkty Microsoft, můžete si také koupit řadu her a počítačového příslušenství, jako jsou myši a mechanické klávesnice.

SK 1112x543x

Valentýn přináší neuvěřitelné ceny

Scdkey je obchod s dobrým renomé, kde můžete mít jistotu bezpečného nákupu a rychlého řešení případných problémů, kdyby nastaly. Zažijete zde rychlý proces dodávky a profesionální přístup ke každému zákazníkovi. Navštivte jejich stránky, abyste se seznámili s celou nabídkou produktů a mohli si vybrat to nejlepší. Použitím slevového kódu DT25 můžete získat ještě větší slevu. Nečekejte, nakupujte co nejdříve, jelikož tato akce má omezený čas a produkty se mohou rychle vyprodat.

Všechny licenční klíče, které si zakoupíte v tomto obchodě, jsou plně legální a nejedná se o žádné šedé prodeje. Tyto klíče jsou původní a získávají se přímo od Microsoftu, nikoliv například skrze nákupy z ukradených karet. Někteří prodejci nabízejí klíče získané nelegálními způsoby, což představuje velké riziko – nemůžete si být jisti, že klíč, který dostanete, zda bude fungovat, a zda bude fungovat dlouhodobě. S obchodem Scdkey se nemusíte obávat žádných takových problémů, všechny produkty jsou plně legální a cena odpovídá kvalitě. Na rozdíl od nekalých prodejců, kteří nabízejí klíče k Windows za cenu kolem 200 Kč, zde za cenu okolo 400–500 Kč dostanete klíč od důvěryhodného prodejce s čistými praktikami.

cover1 1600x700x

Pro získání slevy 25 % je potřeba v košíku zadat kupón DT25.

V obchodě Scdkey nejsou účtovány žádné skryté poplatky za zboží ani za platbu. Kromě toho si můžete zakoupit poukázky na herní konzole PlayStation, kupóny do iTunes, Steam, Origin, PlayStation nebo Uplay, nebo antivirové programy ve slevě.

Pokud vás tato nabídka zaujala, pak neváhejte a objednávejte, akce s 25% slevou trvá do konce roku, pro slevu použijte kód DT25. Nakupování u Scdkey je tak snadné, jak jen je to možné! Brzy po objednání obdržíte e-mail s aktivačními klíči zvoleného produktu – a nebudete čekat dlouho! Za pár minut je aktivační kód ve vaší e-mailové schránce a můžete jej na počítači rovnou aktivovat. V případě jakýchkoli dotazů vám zákaznický servis service@scdkey.com poskytne rychlou a rozsáhlou podporu, kterou potřebujete. Navíc je podpora dostupná 24/7, komfort je při nákupu je zaručen.

Keysbuff

Jak aktivovat licenční klíče?

Po zaplacení obdrží kupující na e-mail uvedený při registraci produktový klíč OEM, který lze aktivovat přímo v samotném systému Windows 10 v další části – „Start“ → „Nastavení“ → „Systém“ → „O programu“ → „Změnit klíč produktu“ (v této nabídce je třeba zadat obdržený klíč OEM).

Keysbuff

Po aktivaci OEM klíče se v sekci Aktivace zobrazí následující zpráva: „Systém Windows je aktivován pomocí digitální licence propojené s vaším účtem Microsoft.“ Upozorňujeme, že aktivovaný klíč Windows 10 je vázán na základní desku počítače. Pokud počítač vyměníte, budete muset pro další použití klíče kontaktovat podporu společnosti Microsoft.

Keysbuff

Aktivace sady Office je snadná. Stačí navštívit oficiální stránku produktu nebo otevřít program na počítači a přihlásit se pomocí účtu Microsoft. Poté zadejte produktový klíč, který vám bude zaslán po zaplacení zboží, do speciálního pole, zvolte region a preferovaný jazyk a klikněte na tlačítko „Další“. Pokud jste postupovali správně, budete moci stáhnout Office do počítače. Pokud jste aktivovali již nainstalovaný Office, změna se projeví okamžitě.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat