reklama

OnePlus přinese nabušená sluchátka Buds Ace

OnePlus přinese nabušená sluchátka Buds Ace
2023-02-02T09:34:56+02:00
• 2. 2. 2023

Zdroj: OnePlus

Tisková konference společnosti OnePlus sice proběhne až v úterý 7. února, ale právě teď zveřejnila všechny klíčové specifikace nových sluchátek nesoucí název Buds Ace. O existenci tohoto zařízení nemohl být pochyb, protože výrobce sám postupně zveřejňoval menší ukázky a nevyhnul se ani únikům. Případné zájemce jistě osloví špičkové funkce, přičemž asi rozhodne konečná cena.

Citelná aktualizace

Prvním lákadlem se stane celková výdrž 36 hodin při postupném dobíjení pomocí nabíjecího pouzdra. Podpora rychlého nabíjení zajistí to, že pouhých 5 minut vystačí na dalších 10 hodin poslechu. Oproti původní generaci bude připravena technologie aktivního potlačení okolního hluku, kterou podle slov výrobce přinese dvoujádrový čip pro maximálně efektivní redukci.

OnePlus Buds Ace 2 690x690x OnePlus Buds Ace 1 690x690x

Zdroj: Weibo

Do kvality zvuku se také výrazně promítne nový basový systém s označením BassWave a ještě mobilní hráči mohou ocenit režim nízké latence (až 47 m), který zprostředkovává funkce Bluetooth ve verzi 5.3. Sluchátka mimo jiné bude doporučovat nejvyšší profesionální liga (Peacekeeper Elite League) v Číně zaměřená na hru PUBG Mobile.

Vše uzavírají silikonové koncovky nebo jen dvě základní barevné verze (bílá, černá). Cenovku zjistíme v následujících dnech, ale určitě půjde o cenově dostupného zástupce.

OnePlus Buds Ace 6 1080x1920x OnePlus Buds Ace 5 1080x1920x

OnePlus Buds Ace 4 1080x1920x OnePlus Buds Ace 3 1080x1920x

Zdroj: GSMArena

Zdroje: weibo.com, gsmarena.com, thephonetalks.com, gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat